garantili medyumlar

Aşk bağlama vefki yapan medyum

Aşk Bağlama Vefki Nasıl Yapılır

Aşk bağlama vefki yapan medyum
Aşk bağlama vefki yapan medyum

Vefk işlemleri çok eski zamanlardan bu yana var olan ve aynı zamanda insanların manevi anlamda yardım alabilmek için kullandıkları özel işlemlerdir. Hazırlanmasının zor olması ve aynı zamanda çok az kişinin yapabilmesi de insanların bu işlemler hakkında yardım almak istediklerin de güvenilir bir hoca bulmalarını zorlaştırmaktadır.

Aşk bağlama vefki yapan medyumlar da özellikle sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmekte zorlanan kişilerden sık sık bu işlemler hakkında talepler almaktadırlar. Bu talepleri karşılamak ise ancak çok deneyimli ve çok güvenilir medyumların yapacakları bir işlemdir. Genellikle kısa zaman içinde sonuç vermesi istenen bu işlemler de başarılı olabilmek için medyumların kendilerini çok ciddi bir şekilde geliştirmesi ve birçok farklı ilim dalına da tam olarak hakim olması gerekmektedir. Vefk işlemlerin de medyumlar bir kağıt üzerine hem sağdan sola hem de yukarıdan aşağıya doğru aynı adetler de olan kareler çizmektedirler.

Daha sonra amaca uygun olarak seçilen sayılar bu karelerin içinde özel bir sistem ile yerleştirilmektedir. Burada önemli olan bu sayıların toplamların hem sağdan sola hem de yukarıdan aşağıya doğru aynı sayıyı vermesidir. Bunu sağlayabilen kişiler kısa zaman içinde istenen enerjilerin harekete geçmesini sağladıkları gibi aynı zamanda insanlar için herhangi bir riskin oluşmamasını da sağlayabilmektedirler.

Aşk bağlama vefki yapan medyumlar daha sonra okudukları dualar ile bu işlemleri desteklemektedirler. Ancak bu işlemleri yaptıracak olan kişilerin bilmeleri gereken en önemli konulardan biri de vefk işlemlerinin sadece yardımcı manevi işlemler odlukları ve kesin sonuç garantilerinin olmamasıdır. Bu sebeple aşk bağlama vefki yapan medyumların her zaman çok dikkatli olmaları gerekmektedir. Aksi takdirde insanların çaresizliklerini kendi çıkarları için kullanan kişiler sebebi ile çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalabilirler.

Etiketler

8 Yorum

 1. Ecem Aşk bağlama vefki etkileri dedi ki:

  Ecem ben yaşım 25 ben daha 3 sene önce bir adama aşık oldum ve adam benden 7 yaş büyüktü bu yüzden ailem hep bana izin vermedi. Onunla görüşmeme ve buluşmama yasak koymuşlardı ama nafile çünkü ben ona çok aşık oldum kendimi alamıyordum öyle deliler gibi aşıktım inanın aklım bile bazen almıyordu. Bir gün dayanamadım ve medyum araştırmaya başladım. Bu konuda ne yapabilirim nasıl düzeltirim gibisinden en sonunda medyum edis hocanın tavsiyelerini görünce bende dayanamadım. Öyle çok gözüm kararmıştı ki size anlatamazdım ve bu yüzden de medyum edis hocadan aileme büyü yaptırmaya karar verdim. Aileme yapılacak çalışmadan sonra ailem benim adamla olmama ve onunla evlenmeme izin vereceklerdi. Bu çalışma 8 gün sürecekti bende 8 gün boyunca adamla görüşmeye konuşmaya devam ettim. 8. günün sonunda ailem bu durumu normal olarak görmeye ve karşılamaya başladı. Bende kendilerinden evlenmek için izin aldığımda izin vermişlerdi. Şimdi sevdiğim adamla evlenmek üzereyim ve yaşı problem etmeyen ailem vardı yanımda destekçimdi bana hepsi. 0535 891 8597

  1. asude dedi ki:

   Merhaba ecem hanım bende sizin gibiydim ilk başta ailem bana da izin vermedi ve 5 yaş fark vardı aramızda ben o zaman çok uğraştım medyum buldum dolandırıldım ve daha sonra arkadaşımın tavsiyesine uydum edis hocayla çalıştım ve şuanda gerçekten bir sonuç aldım. Ailem ikna oldu ve bende evliyim mutluyum çok şükür senin yorumunu görünce aklıma geldi yazmak istedim.

   1. Pınar toprak dedi ki:

    Asude edis hocanın sana karşı yaklaşımı nasıldı ve çalışmaya dair detaylı bilgi verdi mi ? Bende çalışırsam süryani büyüsü ile ilgili sonuç alır mıyım acaba.??

    1. asude dedi ki:

     Pınar edis hoca çok ılımlı ve yaklaşımı çok iyi bir hoca inan bende bu kadar beklemiyordum ilk başlarda ve sende süryani büyüsünde sonuç alırsın mutlaka merak etme.

 2. Mehmet dedi ki:

  Başka bir kadın vardı hayatımda fakat karıma yakalandım ve karım da beni terk etti. Ben eşimi çok seviyordum fakat yaptığımın yanlış olduğunu da biliyordum. Çok hataydı fakat ben hatamı anladım ve karımı geri istiyordum ama nafile karım evine geri dönmüyordu benden boşanmak istemiyordum ondan bunun içinde medyum reha hoca ile karımı evine geri getirmeye benden boşanmaması için ne gerekiyorsa yapmaya karar vermiştim. Reha hocanın üstün başarısıyla ve çabasıyla birlikte bu sorunu çözmeyi başardık. Reha hocam karımı bana geri getirdi ve benden boşanmaktan vazgeçti. 9 günde bu sorunu çözen reha hocamdan Allah razı olsun. 0538 714 2065

 3. kerim dedi ki:

  bende medyum reha hoca ile etkili Süryani büyüsü yaptım ve bende 8 günde kesin sonucu aldım. Şimdi eşim çocuklarım çok daha mutlu bir aile olduk. Reha hocanın sayesinde bunca zaman boş yere kapılmışım her şey 8 günde hal oldu.

 4. Öznur dedi ki:

  Kerim beyin de dediği gibi bende medyum atlas hocadan sonuç alan birisi olarak burada yorum yapma gereği duydum. Benimde son zamanlarda başıma gelmeyen kalmıyordu. Eşimden çektiklerim annesinden çektiklerim hepsi bir bir bana yük olmaya başladı. Bir zaman sonra yüküm ağırlaşınca boşanmayı düşünüyordum. Bir zaman sonra çocuğum için katlanmak zorunda kalıyordum ama artık onunda bu dertlerin içinde olmasını istemiyordum ve kocamdan boşanmaya karar verdim. Bunun içinde medyum atlas hocadan kocamı benden uzaklaştırmasını annesini benden uzak tutmasını çocuğumdan tamamen kopmalarını istedim. Atlas hoca bana bu konuda bunları yapacağını bunlar için etkili Ermeni büyüsü yapacağını ve bu büyünün toplamda 15 gün içinde tutacağını söyledi. 15 gün kadar bir süreyi mecburen geçirmek zoruna kaldım ama bir zaman sonrasında ise tamamen onlar benden uzaklaştı benden koptular ve bende boşanmak istediğimi söyleyip ailemin yanına gittim. 0536 014 8431

 5. Zuhal dedi ki:

  Kocamla çok severek evlenmedik ama bir zaman sonra kocamın bana karşı ilgisi ve sevgisi azalınca bana olan düşkünlüğü gidince benim gözüm dışarı kaymaya bana iyi davranan insanlara kaymaya başladı. Bir müddet böyle olunca bende kendime yeni bir sevgili yaptım ve kocamı aldatmaya başlamıştım. Bir müddet böyle gittikten sonra kocamdan boşanmayı o adamla evlenmeyi istedim. Bunu kocamla oturup konuştuğumda kıyametleri kopardı bana bağırdı çağırdı ne yaptıysa beni vazgeçiremedi bende ondan boşanmayı kafama koydum ve bu yüzden de medyum araştırdım bir tane medyum buldum ve o medyumdan kocamı benden soğutmasını ve benden boşanmasını sağlamasını istedim. Medyum dilha hoca bayandı ve beni iyi anlıyordu elinden geleni yapacağını ve beni bu adamdan kurtaracağını söyledi. Dilha hoca kocamı benden 14 güne soğuttu ve benden uzaklaştırdı. Şimdi kocam benden boşanmaya niyetli benden ondan anlaşarak boşanmak istiyorduk artık. Her şey istediğim gibi olunca hayatıma giren adamla yeniden mutlu olmaya başladım. 0552 791 4566

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı