garantili medyumlar

Ayırma soğutma büyüsü yapan medyum hocalar

Ayırma Soğutma Büyüsü Yapan Medyum Hocalar

Ayırma soğutma büyüsü yapan medyum hocalar
Ayırma soğutma büyüsü yapan medyum hocalar

Ayırma ve soğutma büyüsü işlemleri ilk anda kulağa kötü amaçlar ile yapılan işlemler gibi gelebilmektedirler. Ancak bu işlemler kimi zaman insanların mutlu olmaları içinde kullanılabilmektedir. Eğer bir kişi kendisini mutlu etmeyecek bir ilişkiye başlıyor ve bunu fark edemiyorsa o zaman çevresindeki herhangi biri o kişinin ileri de mutsuz olmasını engellemek için bu işlemleri kullanabilir.

Bu tarz işlemler genellikle medyumların başarılı oldukları ve kısa zaman içinde istedikleri sonucu aldıkları işlemlerdir. Bu sebeple bu tarz amaçları olan kişiler resmi medyumlar ile çalıştıkları takdirde zaman içinde o ilişkinin kalıcı olarak bitmesini sağlayabilmektedirler.

Ayırma soğutma büyüsü yapan medyum hocalar hangi amaçla olursa olsun bu işlemler hakkında kendilerine gelen kişilere gerekli bilgileri verip işlemleri yapmakta ve kısa zaman içinde istedikleri sonucu alabilmektedirler.

Bu tarz işlemler de ortaya çıkarılan enerjilerin mutlaka doğru bir şekilde yönetilmesi ve aynı zamanda kesinlikle insanlar için risk oluşturmaması gerekmektedir. Kullandıkları teknikler ile her zaman için insanların beklentilerini tam olarak karşılamaları gereken medyumlar özellikle ortada beklenmedik bir sorun gördükleri zaman mutlaka duruma müdahale etmeli ve gerekirse büyü bozma işlemleri ile insanları bu etkilerden tam olarak kurtarmalıdırlar.

Eğer insanlar bu işlemlerin etkilerine girdiklerini fark edip büyü bozma işlemi yapmazlarsa o zaman o mutlu ilişki çok kısa zaman içinde tamamen bitecek ve insanlar kesinlikle bu duruma neden olan şeyin aslında bir büyü enerjisi olduğunu anlamayacaklardır. Ayırma soğutma büyüsü yapan medyum hocalardan bu işlemler hakkında gerekli tüm bilgileri alabilen insanlar aynı zamanda daha önce yapılan işlemlerin sonuçlarına bakarak da hem en doğru kararı verebilir hem de en güvenilir medyumlara ulaşabilirler.

Etiketler

6 Yorum

 1. Bilal ayırma soğutma büyüsü etkileri dedi ki:

  Annem ve eşim anlaşamıyor. Sürekli annemle kavga ediyor ve bu durum beni rahatsız etmeye başlıyor. Ben ne yapacağımı da bilmiyordum oysa annemle eşim iyi anlaşıyordu. Birden bire böyle olmasının sebebini anlamadım. Bunun üzerine ben evde bir kaç şey aramaya başladım. Yatağımın altında muska bulunca bir şeylerin döndüğünden şüphelendim ve bunu bir medyumdan bakmasını ve detaylı bilgi vermesini istedim. Medyum edis hocada baktı ve bu muskada aileme yapılan bir işlem olduğunu bundan ötürü ailemin içinde huzursuz şeyler olduğunu ve olacağını söyledi. Bende bunun üzerine medyum edis hocadan bu yapılan çalışmayı bozmasını ve bizi bu muskadan kurtarmasını istedim. Edis hocada yapacağı etkili bir ermeni büyüsünden sonra her şeyin normale gireceğini ve ailemin tekrar eskisi gibi olacağını eşim ile annemin iyi anlaşacağını söyledi. Bunun üzerine 2 hafta geçtikten sonra annem ve eşim iyi anlaşıyor kavga dahi etmiyor. Eski hallerine döndüler ve bu durumdan bende mutlu oldum. Tekrardan huzurumuz ve neşemiz geri geldi. Edis hocanın etkili sonucundan sonra oldu her şey. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

  1. hiç bozulmadı etkisi çok şükür dedi ki:

   hala duacısı olduğum medyum edis hocamın 1 yıl önce yaptığı çalışmasının etkisi hala devam ediyor iyi ki varsınız edis hocam

 2. Nermin istanbul medyum hocalar dedi ki:

  ben İstanbul’da yaşıyorum yaşım 42 kocam birden bire ayrılmak istediğini söyleyince ben bir şaşırdım. Ortada 5 tane çocuk vardı böyle bir şey şaka mı yapıyorsun dediğimde hayır ben çok ciddiyim boşanmak istiyorum dedi. Bende bunun üzerine biraz zaman istedim. Bu zaman zarfında medyum atlas hoca ile görüştüm ve kocamın bu kararından vazgeçirmek için elinden geleni yapmasını söyledim. Atlas hoca kocama etkili bir papaz büyüsü yaptığını ve 12 gün sonra kocamın bu kararından vazgeçmiş olacağını söyledi. Bunun üzerine bende evde düşünmeye başladım. Acaba sonucu ne zaman alacağım gibisinden düşünürken kocam birden bire eve geldi ve boşanmaktan vazgeçtiğini beni sevdiğini söylemeye başladı. Bu durumu da atlas hocanın sayesinde halledince çok rahatlamıştım. Bir daha kocamdan böyle sözler duymak istemediğimi söyledim. Bir daha benden ayrılmaya kalkmadı asla.
  0536 014 8431

 3. eşleri bağlama büyüsü medyum dilha dedi ki:

  Selam benim sorunum ise Karımın benden kaçması ve ben bu sorunu medyum dilha hocanın sayesinde çözdüm. Bir gün eve geldiğimde karımın bana karşı uzak durmasını ve kaçmasına anlam veremedim. 3 senelik eşim birden bire neden kaçar diye düşündüm. Daha sonrasında bir medyum araştırdım. Bir çok sayfalardaki olumlu sonuçları olan medyum dilha hoca ile çalışmaya başladım. dilha hocadan karıma bakım yapmasını ve karımda ne olduğunu söylemesini istedim. dilha hocada bakım yaptığı sırada karıma birileri tarafından bana karşı büyü yapılmış ve benden soğumasını istemişler. Bunun üzerine dilha hocada bana bunu söyleyince ben bir garip oldum ve bunca zaman eşim birden bire böyle olması çok garipti. Bu benim zoruma gitti ve dilha hocadan bozmasını bana tekrar aşık etmesini istedim. Dilha hocanın sayesinde tekrardan karım bana bağlandı ve 10 günlük bir çalışmadan sonra karımla eskisi gibi olduk. Bir daha soğuk davranmadı hiç bana. Çok şükür mutluluğumuz her daim olmaya başladı. 0552 791 4566

  1. beni kandırmayın ne olur artık çok yoruldum. dedi ki:

   merhaba medyum dilha hoca odkara büyüsü yapabiliyor mu ? etkili bir medyuma ihtiyacım var bu büyü çok etkili ve bu yüzden gerçekten sonuç veren medyum arıyorum.

   1. evcan dedi ki:

    Merhaba evet dilha hoca her türlü çalışmayı yapabiliyor. Siz kendisiyle konuşun o size yardımcı olur. Dilha hoca etkili ve güvenilir medyum kendisi onunla konuşmanı öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı