garantili medyumlar

Bakır büyüsü

Bakır Büyüsü Nedir

Bakır büyüsü
Bakır büyüsü

Bağlama büyüsü işlemleri her zaman için insanların en çok ilgi gösterdikleri ve sevdikleri kişileri kendilerine aşık edebilmek için çok güvendikleri işlemlerdir. Bu işlemlerden biri olan bakır büyüsü de gerek farklı yapılış tarzları gerekse kısa zaman içinde ortaya çıkardıkları net sonuçlar ile bilinirler. Bakır bir levha üzerine birbirlerini sevmeleri istenen kişilerin isimlerini yazan medyumlar daha sonra bu levhalara bakır teller sararlar. Son olarak üzerine çok güçlü tılsımları olan sözler okunur ve işlemleri yaptırmak isteyen kişilere verilir.

İnsanlar bu levhaları aldıktan sonra yamaları gereken şey medyumların kendilerine öğrettikleri duaları düzenli olarak bu levhaların üzerine okumak ve aynı zamanda her dua okunuşunda mutlaka levhaları ısıtmaktır. Bu dualar okunurken yardım alınacak olan hüddamların isimleri de mutlaka anılmalıdır. Her medyumun yapamadığı veya yapmayı bilmedikleri bu işlemler insanların çok güvenerek denedikleri özel işlemlerdir.

Eski ve ciddi bir işlem olan bakır büyüsü işlemlerin de insanların sorun yaşamamaları ve kısa zaman içinde sonuç alabilmeleri için öncelikle insanların farklı bir enerjinin etkisinde olmamaları gerekmektedir. Bu sebeple bu tarz işlemlere başlamadan önce birçok medyum bakım çalışması yaparlar. Partnerlerinden istedikleri gibi karşılık alamayan veya çok sevmelerine rağmen bir türlü sevdikleri kişileri kendilerine aşık edemeyen kişiler için bu işlemler idealdir.

Ancak önemli olan bakır büyüsünü daha önce yapmış olan kişileri bulmak ve bu kişilerin verdikleri bilgiler ile hareket etmeye özen göstermektir. Etkilerini ortaya çıkarmaya başladığı zaman aslında ne kadar önemli ve ne kadar ciddi işlemler oluklarını hemen belli eden bu işlemler de dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli konu ise medyumların bilgileri olmadan daha kısa zaman içinde sonuç alabilmek için ilave işlemler yapmamaktır.

Etiketler

2 Yorum

  1. Çiğdem dere dedi ki:

    benim sevdiğim bir çocuk vardı bu çocukla önceden bir ilişkimiz oldu her şey o kadar çok güzel gidiyordu ki anlatamam bensiz yapamayan bir adamdı her gün beni görmek için saatlerce yol çeker gelirdi beni görmeye benim sesimi duymadan yatamayan bir adamdı bana bir şey olduğunda ödü kopardı ölürdü benim için ama gel gör ki 3 aydır ayrıyız sanki hiç geçmişimiz olmamış gibi beni tanımamış gibi hayatına devam ediyor. Ben burada canım acırken o bir başkalarıyla hayatına devam ediyor evine gittim defalarca beni reddetti her seferinde bu ilişki bitti olmaz diyordu bana artık canıma kıymaya karar verdim o kadar çaresiz kaldım ki anlatamam. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum edis hocaya başvurdum bakır büyüsü yapacağını söyledi bana bu çalışmanın bizde çok etkili olacağını ve ömürlük olacağını söyledi yaptığı çalışmalar o kadar çok etkili oldu ki sevdiğim adamın bana geri dönmesi çok kısa bir zaman aldı. İlk başta şaşkın kaldım çünkü adam bitirmişti içinde beni bana karşı sevgisi kalmamıştı ama yapılan bakır büyüsü sayesinde 15 günde tekrardan bir araya geldik keşke ilk başlarda bulsaydım edis hocayı. 0535 891 8597

  2. Beyza dedi ki:

    Annem ile babam senelerdir birbirleriyle asla anlaşamazlar aynı evin içinde birbirlerini yerler. Babam ile annem aynı odada oturmaz yemek yemezdi ikisi de ayrı odalarda hiç konuşmadan yaşıyorlardı. Biz 5 kardeş olarak bu durumdan çok mutsuzuz. Bu zamana kadar annem ile babamı barıştırmak için çok çabaladık ama ikisi de barışmadılar birbirleriyle. Araya akrabalarımız dahi girdi ama ikisi de birbirinden inatçı. En sonunda komşumuz bana medyum Atlas hocayı önerdi. Ulaştım Atlas hocaya ona her şeyi anlattım Atlas hoca annem ile babam için işlem yaptı. Atlas hocamın yaptığı işlem sayesinde annem ile babam 18 gün sonra tekrardan barıştılar. Senelerdir herkes barıştırmaya çalıştı kimse barıştıramadı Atlas hocam 18 günde barıştırdı kesinlikle en iyi hocadır Atlas hoca herkese tavsiyemdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı