garantili medyumlar

Büyü bozma

Büyü Bozan Medyum Hocalar

medyumların en çok zorlandıkları manevi işlemler arasında her zaman ön plana çıkan büyü bozma işlemleri özellikle insanların üzerlerin de dolaşan büyü enerjilerini kısa zaman içinde yok edebilmek için çok önemldir. Sadece tek bir teknik ile yapılması gereken bu işlemler de çok dikkatli olmak ve hiçbir zaman risk almamak gerekmektedir.

Bir medyum daha önce bu işlemleri yapmamışsa hem kendini hem de etki altında olan kişiyi risk altına atmamalıdır. Bu işlemler de kullanılması gereken tek teknik vardır o da özel tılsımlı sözlerin doğru bir teknik ile okunduğu tekniklerdir. Her türlü büyü işleminin etkilerini kısa zaman içinde yok edebilmek için çok dikkatli olması gereken medyumlar okuyacakları özel tılsımlı sözleri doğru bir şekilde okumalıdırlar.

Bu sözler sadece bir defa okunduğu zaman sonuç vermeyecektir. Bu sebeple büyülerin etkileri tamamen yok olana kadar sözlerin okunmasına devam edilmelidir. Özellikle kara büyü gibi riskli ve önemli işlemler de çok daha dikkatli olmak gerekmektedir. Bilinçsiz bir şekilde yapılan büyü bozma işlemlerinden sonra insanların yaşadıkları büyü etkileri çok daha ciddi boyutlar da olacaktır.

Bu sebeple insanlar bu tarz işlemler hakkında yardım almak istedikleri zaman çok dikkatli olmalıdırlar. Yüzlerce yıldan bu yana var olan bu işlemlerin en önemli özelliklerinden biri de çok kısa zaman içinde sonuç vermesidir. Bu sebeple gerek olduğu takdirde büyü bozma işlemleri için kesinlikle en güvenilir kişilerden yardım almak gerekir.

Etiketler

Bir Yorum

  1. Merve pekcan dedi ki:

    2012 yılında evlendim 2 tane çocuğum var eşimle birbirimizi severek evlendik fakat eşimin ailesi bir türlü beni istemiyordu. Ben daha öncesinden bir kere evlilik geçirdim şiddetli geçimsizlik yüzünden boşandım sonrada hayatıma şuan ki eşim girdi ve son olsun istedim kendisiyle evlendim kaynanam her seferinde bunu dile getirerek bizi ayırmak için uğraşıp duruyordu en son kendisiyle kötü oldum bir daha da gelmedi evimize. Aradan 2 hafta geçti eşim bana karşı soğumaya uzak durmaya başladı sebebini anlayamadım zaman geçtikte beni istememeye ve boşanmak istediğini söylemeye başlayınca şüphelenmeye başladım ve eşime baktırmak için İnternet üzerinden medyumlara baktım gerçek medyum yazdığımda medyum edis hocayı buldum kendisine bakım yaptırdım bakım sonucu kaynanam tarafından ayırma ve soğutma büyüsü yapıldığını öğrendim zaman kaybetmek istemedim düğünde takılan son 2 altınım vardı bozdurdum edis hocama gönderdim 14 günün sonunda eşimin üzerinde ki yapılan işlemleri bozduk sonrada eşim eski haline geri döndü kaynanam ise artık bizimle uğraşmıyor edis hocamı herkese tavsiye ederim 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı