garantili medyumlar

Büyü yapan garantili medyumlar

Büyü yapan garantili medyumlar

büyü yapan garantili medyumlar
büyü yapan garantili medyumlar

Büyü işlemleri hakkında hizmet almak isteyen kişilerin en çok dikkat etmeleri gereken konuların başında kesinlikle büyü yapan garantili medyumlar ile çalışmak gelmelidir. Bu işlemlerin ne kadar özel ve aynı zamanda riskli olduğu bu unutmamak ve kesinlikle medyum seçimlerin de risk almamak gerekmektedir. Kimi zaman insanların kandırmak ve kendilerine inandırmak için kendilerini en güvenilir medyumlar olarak tanıtabilen sahte medyumlar yaptıkları işlemler ile insanlara çok ciddi zararlar verebilmektedirler.

Yüzlerce yıldan bu yana var olan ve aynı zamanda her zaman için insanların ilgilerini çeken mesleklerden biri olan medyumluk hakkında risk almak istemeyen insanlar bu kişilerin sahip olmaları gereken özellikler hakkında çok ciddi araştırmalar yapmalıdırlar. Günümüzde birçok kişi medyumlar hakkında bilgi sahibi olmadıkları için sahte medyumların tuzaklarına düşmekte ve bu hatalarının bedelini de çok ciddi bir şekilde ödemektedirler.

Kısa zaman içinde insanların taleplerini karşılamaları ve aynı zamanda tüm işlemler de başarılı sonuçlar almaları gereken medyumlar bunu sağlamak için sürekli olarak çok ciddi emekler vermek zorunda kalmaktadırlar. Başarılı bir medyum her şeyden önce manevi ilimler hakkında kendisini tam olarak geliştirmeli ve aynı zamanda bu alanda yapılan tüm işlemler hakkında tam olarak bilgi sahibi olmalıdır. Bu zor ve aynı zamanda emek isteyen meslekte insanların güvenlerini kazanmak diğer mesleklere göre çok daha zordur.

Bu sebeple medyum olmak isteyen kişiler kendilerini bekleyen bu zorlu yolu bilmeli ve seçimini de buna göre yapmalıdır. Bilinen en zor ve aynı zamanda en eski mesleklerden biri olması sebebi ile büyü yapan garantili medyumlara ulaşmak isteyen kişiler işlerini kolay olacağını düşünebilirler. Ancak işin içine giren kişiler genellikle bu konuda zorlanmaktadırlar.

Etiketler

10 Yorum

 1. ayşenur dedi ki:

  Kocamdan ayrılmak için iyi bir medyum araştırmaya başladım. Bulduğum sonuçlardan sonra bende medyum reha hocadan alacağım yardımlardan sonra başka medyuma ihtiyacım kalmayabilirdi. Bu yüzden reha hocayla çalışmaya başladım. Reha hocanın bana önerdiği soğutma büyüsü ve ayırma büyüsü sayesinde şiddet gördüğüm kocamdan 12 günde beni kurtardı. Reha hocanın gerçekten sonuç vereceği konusunda şüphelerim vardı ama artık şimdi şüphelerim kalmadı ve bir çok arkadaşımda kendisinden sonuç aldı. Bende aldığım sonuçtan dolayı buraya yorum yapmak istedim. reha hocanın numarası 0538 714 2065

 2. Evlenme büyüsü yapan medyum dedi ki:

  Burak diye bir sevdiğim çocuk vardı. 2 sene boyunca çıktık fakat evlenmek istemiyor bu yüzden onu ikna etmek için bir medyumdan yardım almayı düşünüyordum. Bu sırada benim arkadaşımın ablası da çalıştığı bir medyumdan bahsetmişti arkadaşımda bana onu önerince bende onunla çalışmaya başladım. Medyum edis hocayla çalışıp kesin sonuç almayı planlıyordum. Bu yüzden de sevdiğim adamı ikna edip evlenebilirdim bu ümitle edis hocayla konuşmaya başladım. Edis hocadan ikna etmesini ve bana bağlanmasını asla gitmemesini söyledim. Edis hoca da yapacağı bu çalışmadan sonra olacağını söyledi ve 10 gün sonrasında kesin sonucu alacağımı dedi. Bende 10 gün beklemeye başladım belki ikna olur erkenden evlenmek için tarih alırım diye fakat bir türlü gelmek bilmedi 10 gün derken sonunda ikna olmuştu ve evlenmemek için bir sebep kalmadı ortada bu da edis hocanın sayesinde oldu. Allah razı olsun edis hocadan onun sayesinde sonucumu aldım bende. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

  1. Şükriye dedi ki:

   edis hocanın sayesinde 8 günde kısmetim açıldı ve çok güzel bir ilişkim var. Allaha şükürler olsun sizlere bende tavsiye ediyorum.

 3. Gökçe musallat temizleme büyüsü dedi ki:

  varlık görmeye başladım yeni evlendim ve 3 hafta oldu aniden gecelerime gelen ve rahatsız eden varlıklardan korkmaya başladım. Bunun üzerine bir çok medyuma başvurdum fakat bazıları beni kandırdı ve dolandırdı. Bunun üzerine kimseye güvenemiyordum. Bende en sonunda medyum atlas hocaya güvenip bir çalışma yapmasını istedim. Atlas hocanın sayesinde gördüğüm varlıklardan 10 günde kurtuldum ve bir daha asla varlık görmedim. Ben bu kadar etkili bir medyum beklemiyordum ama iyi ki onula çalıştım. Şimdilerde evde daha huzurluyuz.

 4. Sinem kısa sürede sonuç veren medyum dedi ki:

  Aşk büyüsü sayesinde çok sevdiğim adamı kendime aşık ettim. Benim 2 çocuğum var diye beni istemiyordu ama buluşuyor konuşuyorduk. Fakat çocuklarımdan dolayı kabul etmiyordu evlenmeyi. Bu yüzden bende bu adama ikna edici bir büyü çalışması yaptırdım ve bu yapılan çalışma 12 gün sürecekti. 12 günün sonrasında ise bu adam benimle evlenmeyi ve çocuklarıma bakmayı kabul edecekti. 12 gün geçti derken bu adam gelip evlenmek istediğini ve çocuklarıma babalık yapmak istediğini söyledi. Bende kabul ettim ve birlikte evlenme dairesine gidip başvuru yapmaya başladık. Atlas hocama çok teşekkür ederim yapmış olduğu çalışmadan sonuç alan birisi olarak bende tavsiye ederim kendisini. 0536 014 8431

 5. Bağlama büyüsü yaptıranların yorumu dedi ki:

  Arkadaşımın sevgilisi bana yazmaya başladı. Bende kardeşim gibi sevdiğim arkadaşıma bunu yapamazdım. Benden uzak durmasını ve benimle konuşmamasını söylememe rağmen hala uzatıyor ve konuşmaya çalışıyordu. En sonunda bu böyle olmaz en iyisi kız üzülmeden bu durumu halletmekti. Böyle düşünmeye başladım ve bir medyumdan yardım alacaktım. Bu adamın benden uzak durmasını ve soğumasını istedim. Edis hocadan bu adam için bir çalışma yapmasını ve bu adamı benden uzak tutmasını istedim. Edis hocamda bu adamı 12 günde uzak tutacağını ve soğumasını sağlayacağını söyledi. Bende umarım hocam sizden başka kimseden yardım almadım. Çok heyecanlıyım umarım tutar dedim. 12 gün sonunda adam beni görmezden geliyor ve benle pek konuşmuyor. İlgilenmiyor kardeşimle ilgileniyor onu seviyor bende onların yanında artık rahat durabiliyordum. Bu edis hocanın faydasıydı kendisine güvenmekle iyi etmişim.

 6. gerçek medyum hoca arayanlar dedi ki:

  Nişanlımla evlenmek üzereyken nişanı bozdu ve beni ortada bıraktı. Ailem ve ben neye uğradığımızı şaşırdık. Böyle bir şey olamazdı. Onca zaman sen sev konuş ve birden bire her şey bozulsun. Kendisinde değildi öyle düşünüyorduk ve hocalardan yardım istemeye başladık. Bir kaç hoca yardımcı olamadı ve bir medyuma başvurdum bende. Nişanlımı çok seviyordum ve gitmesini dahi istemiyordum. Bu yüzden de medyum dilha hocadan geri getirmesini ve bana aşık etmesini bağlamasını istedim. dilha hocanın yapacağı bu çalışma 10 gün sürecekti. 10 gün sonrasında ise bana geri dönecekti. Öyle deyince çok sevinmiştik biz tabi. Bir kaç gün bekledik ses yok filan belki de dedim olmadı. tam 11 gün oldu ve nişanlım geri geldi ve bizden özür diledi pişman olduğunu ve tekrardan benimle nişanlı olmak istediğini söyledi. Bizimkilerde bu seferde bozarsan bir daha yok dedi. Bu sefer nişanlımda söz verdi bozmayacağına her şey tekrardan yoluna girdi. Tekrardan sevdiğim adamla birlikteydim. 0552 791 4566

  1. Gülistan dedi ki:

   dilha hoca bir bayan olarak çok iligli ve çok alakalı bir hoca inanın ilgisine hayran kaldım ve ne zaman başıma bir şey gelse onu aradım ve her zaman da bana yardımcı oldu ne dediyse yaptım ve sonunda sonucumu bende aldım.

 7. KESİN BİR SONUÇ ALMAK İSTİYORUM ARTIK. dedi ki:

  Medyum hülya sahtekar ve dolandırıcının tekidir. beni 2 kere dolandırdı ve 3 bin tlmi caldı. aşk büyüsü yapacaktı konuşmaları güzel ilk başta ona inandım ve çalışmaya başladık. aradan bir hafta geçti beni engelledi ve kandırdı. ondan uzak durun ona asla güvenmeyin. Şimdi gerçekten bir daha kandırılmak istemiyorum ve dolandırılmak hiç istemiyorum bu konuda bana etkili ve güvenilir medyum önerecek birileri var ise gerçekten sonuç alınca onlara ödül vereceğim.

  1. Yakup dedi ki:

   Geçmiş olsun kardeşim. Medyum hülya zaten sahtekar sayfalarda paylaşıyorlar haberin yok sanırsam. Bende seni geç gördüm kusura bakma sana benim tavsiyem medyum atlas hoca. Bende onunla aşk büyüsü çalışması yaptırmıştım yaklaşık 1 ay kadar önce sonucumu aldıydım. Şuanda evliyim karımla çok mutluyum sende mutlu ol ben senden ödül filan istemiyorum. Sadece sonucunu al ve burada bana haber ver yeterli bu bana ödül gibi gelir. İyi çalışmalar sana kardeşim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı