garantili medyumlar

Büyü yapılan kişi ne hisseder

Büyü Yapılan Kişi Nasıl Davranır

Büyü yapılan kişi ne hisseder
Büyü yapılan kişi ne hisseder

Büyü yapılan kişi ne hisseder, bu işlemlerin etkilerinden sonra insanlar zarar görür mü veya bu etkiler ne kadar zaman devam eder gibi sorular her zaman için medyumların karşılarına en çok çıkan sorulardır. Özellikle daha önce bu işlemleri yaptırmamış olan kişiler gerçekten de bu soruların yanıtlarını alabilmek için uzun zaman emek vermek zorunda kalabilmektedirler.

Son derece önemli ve aynı zamanda ciddi işlemler olan büyüler hakkında kesinlikle rastgele medyum seçimleri yapmamaları gerektiğini bilen birçok kişi hem kendilerini hem de etki altına almak istedikleri kişileri risk altına atmamak için bu konu da çok dikkatli bir şekilde hareket etmektedirler. Yüzlerce yıldan bu yana var olan bu işlemler hakkında kısa bir araştırma yapmak bile aslında insanların neden bu alandan mümkün olduğu kadar uzak durduklarını anlamak için yeterli olmaktadır.

Bu özel işlemler de insanların sorun yaşamadan istedikleri sonucu alabilmeleri için birçok önemli konu vardır ve medyumlar tüm bu konular hakkında kendilerini tam olarak yetiştirmiş olmalıdırlar. Bilinen hiçbir işlem ile benzemeyen ve yapı olarak tamamen kendine has bir yapısı olan büyü işlemlerin de insanları etki altına alabilmeleri ve istenen şekilde davranmaları için çok titiz olmak gerekir. Örneğin sevdiği bir kişinin kendisini sevmesini sağlamak için büyü işlemlerinden yardım alabileceğini bilen bir kişi bu konu hakkında uzmanlaşmış bir medyum bulduğu zaman kendisine kesinlikle büyü yapılan kişi ne hisseder sorusunu da sormalıdır.

Çünkü yapılacak bazı işlemlerden sonra insanlar gerçekten de ciddi zararlar görebilir veya hayatlarına devam edemeyecek hale gelebilirler. Manevi enerjilerin güçleri hiçbir zaman hafife alınmamalı ve bu işlemler de hiçbir zaman rastgele işlemler yapılarak insanlar gereksiz yere risk altına atılmamalıdır.

Etiketler

Bir Yorum

  1. Harun yiğit dedi ki:

    Benim 3 yıllık ilişkim oldu bu süreçte iyi kötü kavgalarımız ve tartışmalarımız oldu sevdiğim kızla fakat her seferinde birimiz alttan alarak bu ilişkiyi bir şekilde idare ettik ben 26 yaşındayım sevdiğim kız ise 24 yaşında ikimizde aynı iş yerinde çalışıyoruz ailelerimizde birlikte olduğumuzu ve ciddi olduklarımızı biliyorlardı fakat sevdiğim kız evlilikten korkuyordu bu yüzden de onu bir türlü evliliğe ikna edemedim 7 ay boyunca elimden geleni yaptım güven verdim olmadı konuştum olmadı ne yaptıysam fayda etmedi bir türlü evliliğe ikna edemedim. Bunun üzerine sevdiğim kızı evliliğe ikna edebilmek için ikna etme büyüsü yaptırmaya karar verdim ve bunu da medyum edis hocayla yaptık ikna etme büyüsü 15 gün sürecekti işlemlere başladıktan 7 gün sonra sevdiğim kızda değişmeler olamaya başladı konuyu tekrardan açtım gene yanaşmadı fakat eskisi gibi sert tepkiler vermiyordu. Çalışmalar bittikten sonra sevdiğim kızın evliliğe karşı korkularının ortadan kalktığını gördüm ve konuyu tekrardan açtım bu sefer evlenmeyi kabul etti ailelere konuyu açtık bundan 1 ay önce gittik sevdiği kızı istedik aramızda söz yaptık bir kaç güne nişan yapacağız edis hocamın sayesinde sevdiğime kavuşuyorum. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı