garantili medyumlar

Gerçek medyum arıyorum

Gerçek Medyum Arıyorum

gerçek medyum arıyorum
gerçek medyum arıyorum

Bilindiği gibi günümüz de birçok kişi gerçek medyum arıyorum ancak bu kişilere ulaşmakta zorlanıyorum gibi sorular ile farklı alanlar da araştırmalar yapmaktadırlar. Özellikle forum sitelerin de insanlar sürekli olarak bu tarz sorular sormaktadırlar. Gerçek medyum ararken mutlaka bu kişilerin sahip olmaları gereken özellikleri bilmek ve aynı zamanda karşılaşılan kişilerin gerçek bir medyum olup olmadığını anlamak gerekmektedir. Bu zor ve aynı zamanda emek isteyen meslek hakkında her zaman çok dikkatli olmaları gerektiğini bilen insanlar özellikle riskli büyü işlemleri hakkında kesinlikle risk almamalı ve seçtikleri isimlerin kendileri adına doğru seçenekler olduklarından emin olmalıdırlar.

Bugüne kadar birçok kişi medyum seçimleri hakkında bilgi sahibi olmadıkları için en doğru yolun daha önce medyumlar ile çalışan kişilerin kapılarını çalmak olduğunu düşünmüşlerdir. Uzmanlar da bu şekle hareket etmenin kısa zaman içinde istenen kişilere ulaşmak için en doğru seçenek olduğunu belirtmektedirler.

Bu zorlu ve aynı zamanda emek isteyen meslekte insanların güvenerek yardım aldıkları bir isim olabilmek sanıldığı kadar kola değildir. Özellikle gerçek medyum arıyorum ancak bu konuda nereden yardım alacağımı bilmiyorum diyerek araştırmalarına devam eden insanlar kesinlikle seçimlerini acele bir şekilde yapmamalı ve bu alan hakkında bilgileri olan kişilerin yönlendirmeleri ile hareket etmelidirler.

Her türlü manevi işlem de insanların güvenlerini kazanmak için ellerinden geleni yapan medyumlar bu emeklerinin karşılığını mutlaka zaman içinde alabilmektedirler. Özellikle medyum arayanlar ve her zaman en güvenilir isimler ile çalışmak isteyen kişilerin seçimleri haline gelmek için gerekli emeği veren medyumlar bunun için tüm manevi işlemler hakkında gerekli bilgilere sahip olmalıdırlar. İnsanlar da seçimlerini yaparken dikkatli olmalı ve gerçek medyum arıyorum sorusunu mutlaka doğru kişi veya kaynaklara sormalıdırlar.

Etiketler

7 Yorum

 1. İkna etme büyüsü yapan uzman medyum dedi ki:

  ailem benim evlenmeme mani oluyor ve bir adam bulmuşlar onunla evlenmemi istiyorlardı. Bende o adamla evlenmek istemiyordum ve bu yüzden sevdiğim adamla evlenmek istediğimi söyledim. Ailem buna karşı çıkıyor ve beni zorla evlendirmek istiyordu. Bende en sonunda İnternet üzerinden bir medyum araştırmaya başladım. Bu medyum edis hocayla ailemin ikna olmasını ve benim sevdiğim adama vermelerini istedim. Edis hoca yapacağı ikna edici bu etkili papaz büyüsü sayesinde benim ailemi ikna edecekti ve sevdiğim adama kavuşacaktım. Edis hoca bu yapacağı çalışmanın 14 gün süreceğini ve bu 14 günün sonunda her şeyin yoluna gireceğini söyledi. Bende 14 gün beklemeye başladım. 14 gün sonra ailem gelip bana sevdiğim adamın gelmesini beni istemesini yanlış yaptıklarını beni zorla birisiyle evlendirdikleri içinde özür dilemeye başladı. Bende dayanamadım onları affettim ve bir daha bana sormadan bir iş yapmamalarını istedim. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

 2. Ayşenur Törün dedi ki:

  Kısmet büyüsü için medyum atlas hoca ile çalıştım. Atlas hocanın kısmet büyüsü çalışmasından 9 gün sonrasında kesin bir sonuca ulaştım. Bunca zaman bana ne bakan vardı nede ilgilenen ama atlas hocanın çalışmasından sonra kimse benden vazgeçemez oldu. Böyle olunca tabi bende karar vermekte zorlandım ama hep istediğim birisi vardı. Oda bana yüz verince onunla birlikte ilişkime devam etmeye karar verdim. Çok seviyordum ama bakmıyordu bile. Şimdi ise gözdesi oldum herkesin iyi ki atlas hoca ile çalıştım. Sonucundan ben bile memnun kaldım. 0536 014 8431

 3. Dudu görmezler dedi ki:

  Kaynanam ile son zamanlarda çok dalaşır ve kavga eder olduk. Bende bunun üzerine kaynanamla oturdum konuştum ama nafile sürekli beni azarlıyor kötü şeylerde üstüme geliyor ve beni bunaltıyordu. Sürekli böyle yapınca bende annemin evine gittim. Bu esnada eşim beni aradığında önce anneni ikna et sonra konuşalım dedim ve telefonu kapattım. Biliyordum onun suçu yoktu her şey o gudubet kadın annesinden kaynaklıydı. Bunun üzerine bende bir medyum araştırmaya başladım. İnternet sayfasında gördüğüm kadarıyla medyum dilha hocanın olumlu yorumlarından sonuçlarından sonra fikrimi dilha hocadan yana kullandım ve hoca ile görüşmeye başladım. hocaya durumu anlattığım zaman bana dediği laf 12 gün içinde ben kaynananı kuş gibi yaparım ne sana karışır ne oğluna sadece etkili bir Süryani büyüsünden sonra her şey düzelir merak etme dedi. Bende bu laflarından sonra dilha hocaya tam güvendim ve kendimi ona bıraktım. 12 gün sonunda ne olduysa kaynanam beni arıyor ve her şey için özür diliyor oğlu ile bize gelip konuşmak istediklerini söyledi. Bu haberi aileme söyleyince gelsinler konuşalım dedi. Kaynanam sahiden çok değişmişti. Her şey dilha hocanın sayesinde oldu. 0552 791 4566

  1. güvenilir medyum arıyorum. dedi ki:

   bende eşimin ailesi ile sorunlar yaşıyorum ve boşanma durumuna kadar geldim sayılır ne olur eşimi çok seviyorum ve boşanmak istemiyorum. Bu konuda medyum dilha hocama ne kadar güvenebilirim. Daha önce dolandırıldım 2 kere bir daha dolandırılmak istemiyorum.

   1. Emre dedi ki:

    Dilha hoca ile konuşunca daha iyi anlarsın beni sen. Sen şuanda dolandırıldığın için çaresizsin haklısın ama keşke baştan dilha hocayı bulsaydın be kardeşim. Geçmiş olsun Bende yeni sonuç aldım kendisinden seni görünce içim acıdı ve yazmak istedim.

   2. Sabri dedi ki:

    edis hocaya ulaş o kadar etkili ki 24 saatte etki verdiriyor

 4. şeyma dedi ki:

  Medyum serhan hocayla çalışan var mı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı