garantili medyumlar

Gerçek medyumlar

Gerçek medyumlar

Gerçek medyumlar
Gerçek medyumlar

Mesleklerini her zaman için olması gerektiği gibi yapan ve aynı zamanda insanların güvenlerini kazanma konusunda da kesinlikle zorluk çekmeyen gerçek medyumlar bugüne kadar bu mesleğin itibarını koruyan kişiler olmuşlardır. Çok gizemli işlemler yaparak hem insanları şaşırtan hem de bu mesleğe karşı olan bakış açısının daha da olumlu olasını sağlayan bu kişiler sahip oldukları tüm deneyimler ile mesleklerini en iyi şekilde temsil etmektedirler.

Bu zor meslek hakkında yeteri kadar bilgiye sahip olabilmek için birçok farklı alanda araştırmalar yapmak hatta birçok farklı bilim dalına tam olarak hakim olmak gerekmektedir. Hiçbir zaman risk almamaları gereken medyumlar ancak bu şekilde mesleklerinin en önemli ve en çok talep alan isimleri olabilmektedirler. Gerçek medyumlar ile çalışmak için mutlaka medyum seçimlerini çok dikkatli ve uzman desteği ile yapmaları gereken insanlar sahte medyumların kendileri için ne gibi tuzaklar hazırladığını da mutlaka bilmelidirler.

Bilindiği gibi medyumların yaptıkları işlemler çoğu zaman insanların daha önce karşılaşmadıkları ve aynı zamanda günlük hayatta da kesinlikle karşılaşmayacakları tarzlar da işlemlerdir. Bu sebeple insanlar her zaman için bu alana karşı hem çok ciddi bir ilgi ile yaklaşmış hem de çoğu zaman bu alandan uzak durmak istemişlerdir. Bir kişinin bu alanda başarılı olabilmesi çok zordur.

Bu sebeple medyumların sayıları sadece günümüzde de değil aynı zamanda geçmiş zamanlarda da hep çok az olmuştur. Bu da insanların gerçek medyumlara ulaşmalarını her zaman zorlaştırmıştır. Kısa zaman içinde birçok kişinin ilgisin çekmek isteyen medyumlar bunu sağlamak için mutlaka gerekli emeği vermeli ve kendilerini bekleyen zorlukların farkında olmalıdırlar. Ancak bu şekilde her zaman itibar göre gerçek medyumlar olacaklarını da bilmelidirler.

Etiketler

6 Yorum

 1. Yağmur medyumlardan sonuç alanlar dedi ki:

  arkadaşlar gerçek medyum ararken lütfen dikkatli olun bulduğunuz medyum hakkında iyi bir araştırmalar yapın gerçek mi diyerek. ben bu işlerden anlamayan birisi olarak gerçek medyum ararken mağdur oldum dolandırıldım. bu bana ders olmuştu artık yoğurdu bile üfleyerek yemeye başladım. gerçek medyum ararken bir çok yerde medyum edis hocaya rastladım ve kendisi hakkında yapılmış olumlu güzel yorumlara denk geldim fakat bu sefer edis hoca hakkında bir çok araştırma yaptım hakkında herkes sonuç aldığını yazmıştı. bende kendisi ile çalışmak istedim. en etkili aşk büyüsü yaptıracaktım. birliktelik yaşadığım erkek arkadaşımın gözü sürekli farklı bayanlarda olması beni rahatsız etmişti. 15 gün de çalışmamız bitti ve çalışmalar bittikten sonra sevdiğim adamın gözünün sadece benim üzerimde olması bana bağlanması ve benden bir başkasını gözünün görmemesi beni çok mutlu etti. ben tavsiyeler üzerine medyum edis hoca çalışmaya başladım sizlere medyum edis hocayı tavsiye ederim. ben çalıştım sonuç aldım.. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

  1. güllü dedi ki:

   benide dolandırdılar ve rahmani çalıştım sürekli bir şeyler gönderdiler ama sonuç alamadım sadece kandırıldım ve paramı çaldılar sürekli. Şimdi maddi manevi çöküşteyim ne yapacağım bilemiyorum. bana da yardımcı olur musunuz yagmur hanım

 2. Gamze etkili medyum hocalar dedi ki:

  medyum Burak tarafından dolandırıldım arkadaşlar. Benim hayallerimle umutlarımla oynadı. Ben medyum burak hocadan yardım alacaktım fakat meğersem beni kandırıyormuş. Bunu daha sonra bir arkadaşımın sayesinde öğrendim ve irtibatımı hemen kopardım ama gidenler gitti. Daha sonrasında ise farklı gerçekten sonuç veren bir medyum aramaya başladım. Tam 3 gün boyunca aradıktan sonra en iyi bir medyuma rastladım. Medyum atlas hocanın sayesinde sevdiğim adamı evine döndürüp kendime bağlamak istiyordum. Atlas hocanın bu çalışmasından sonra 12 gün içinde kocam evine döndü ve tekrardan mutlu bir aile olduk. Şükürler olsun bugünlere. 0536 014 8431

 3. Faruk gerçek medyum tavsiye dedi ki:

  arkadaşımın sayesinde bende medyum edis hocadan kısmetimi açtırdım ve bu açılan kısmetten sonra önüme çok güzel kız çıktı ve ben bu kıza aşık oldum. Daha sonrasında ise bu kızın adını soy adını bulup konuşmaya başladım. Kızla bir kaç hafta konuştuk. Ertesi sabah buluşmaya çağırdım oturdum konuştuk. Oda sorun olmadığını söyleyince bende birlikte sevgili olmayı sundum. Oda kabul etti ve bu yapılan çalışmadan sonra şansım dönmeye başladı. Medyum edis hocaya çok teşekkür ediyorum ona güvendiğimden beri hayatım yoluna giriyor.

 4. SONUÇ ALMAK İSTİYORUM ARTIK dedi ki:

  medyum atlas hoca aşk büyüsü yaptırıyorum eşimde ciddi anlamda sorunlarım vardı bu sorunları 14 günde halledeceğini söyledi. bakalım sonuç alınca burada paylaşacağım umarım bende sizler gibi sonuç alırım kısa sürede

  1. Berke dedi ki:

   sonuç aldınız mı ? atlas hocadan bende çalışmayı düşünüyordum eğer siz sonuç aldıysanız yorum yaparsanız bende ona göre güvenmek ve sonuç almak istiyorum atlas hocadan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı