garantili medyumlar

Geri getirme büyüsü nasıl yapılır

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Geri getirme büyüsü nasıl yapılır
Geri getirme büyüsü nasıl yapılır

Sevdikleri kişilerin kendilerini terk etmesi sebebi ile ciddi sorunlar yaşayan ve en kısa zaman içinde o kişileri yeniden geri kazanmak isteyen kişiler için geri getirme büyüsü işlemleri çok önemlidir. Bu tarz işlemler hakkında tam olarak bilgi sahibi olmayan kişiler mutlaka geri getirme büyüsü nasıl yapılır ve benzeri konular hakkında araştırmalar yaparak kısa zaman içinde en doğru adımları atmalıdırlar.

Bu tarz işlemler medyumların en çok talep aldıkları ve aynı zamanda en başarılı oldukları işlemler olarak ön plana çıkmaktadırlar. Hazırlanan özel muskalar ile kısa zaman içinde istedikleri kişilerin düşüncelerini değiştirebilen medyumlar özellikle insanların bu işlemler hakkında zarar görmemeleri içinde gerekli her türlü tedbirleri almaktadırlar. Bugüne kadar en çok yapılan manevi işlemlerden biri olan geri getirme büyüsü işlemlerinin istenen sonucu vermesi için insanların nerede olduklarının bir önemi yoktur.

Yani medyumlar yaptıkları bu işlemler ile insanların düşüncelerini çok kolay bir şekilde değiştirebilmektedirler. Bu işlemlerden beklentiler her zaman çok yüksek olduğu için insanlar sürekli olarak medyumların kapılarını çalarak taleplerini iletmekte ve kendilerine bu işlemler hakkında sorular sormaktadırlar. Farklı işlemler ile harekete geçirdikleri enerjiler ile insanların üzerlerin de her türlü etkinin kısa zaman içinde etki göstermesini sağlayabilen medyumlar aynı zamanda bu sonuçları sürekli olarak takip etmekte ve gerek gördükleri takdirde insanların yaşadıkları sorunları azaltmak için mutlaka büyü bozma işlemleri ile kendilerine yardımcı olmaktadırlar.

Bu tarz bir işlem için medyumların kapılarını çalan insanlar öncelikle bu kişilerin kendileri adına doğru bir seçim olup olmadığından emin olmalı ve aynı zamanda medyumların kendilerine verdikleri bilgilerin dışına kesinlikle çıkmadan hareket etmelidirler. Bu sayede işlemler çok daha kısa zaman içinde sonuç verebilmektedir.

Etiketler

2 Yorum

  1. Kadriye etkili bağlama büyüsü yapan gerçek medyum dedi ki:

    Eşimle 3 senedir evliyim bunca yıllık kocam son 1 2 aydır çok farklı olmaya başladı. Bunun üzerine ben iyice şüphelenmeye başladım. Hayatında sanki bir kadın var gibi hissetmeye başladım. Bunun üzerine eşimi takip etmeyi düşünüyordum ama 3 senelik kocam beni aldatacak değildi ya dedim ve vazgeçtim. Baktım bu sürekli devam eden sorunlar hiç bitmiyor ve sürekli tartışmalarımız devam ediyor bende en sonunda kocama bakım yaptırmaya karar verdim. Bir medyum tarafından kocama bakım yaptıracaktım. Belki ya kocam beni aldatıyordu yada kocama bir şeyler olmuş 3 senedir tanıdığım adam bu değildi. Bunun üzerine medyum edis hocadan yardım almaya karar verdim. Edis hocayı da bir İnternet sayfasında gördüm ve onun yorumlarını okuduktan sonra onunla çalışmaya kararlıydım. Bu kararlığımdan sonra edis hocadan kocama bakım yapmasını ve bana gördüğü şeyleri söylemesini istedim. Kocamın hayatında bir kadın olduğunu ve bu kadın kocama büyü yaptırmış. Kendisine bağlatmış ve ondan bir başkasına bakmaması içinde çalışma yaptırıp durmuş. Bunun duyunca ben dünyam başıma yıkıldı ve hemen telaşlı bir şekilde hocam ne olur kocamı bu kadından kurtarın. 3 senelik evliliğim ve 1 yaşındaki çocuğum için. Edis hocada kocama etkili bir süryani büyüsü yapacağı ve 15 gün sonucunda kocamın tekrar bana bağlanacağını ve aşık olacağını söyledi. Bende bunun üzerine kocamla ilgileniyor ve onun evden gitmesine bile izin vermiyordum bazen. Şüpheleniyordu bir şeylerin farkında olduğumun ama ben pek oralı olmuyordum. Sonunda bir 2 hafta derken kocam bana bağlanmaya ve beni sevmeye başladı tekrardan. Edis hocanın sayesinde kocamı tekrar kendime aşık ettim. Allah razı olsun edis hoca olmasaydı kocamı kadına kaptırmak üzereydim. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

    1. çok heyecanlıyım medyum edis hocama çok güvenmek istiyorum. dedi ki:

      gördüğüm kadarıyla bir çok çalışma yapan ve kesin sonuç alan medyum edis hocayı herkes önermiş. Bende edis hoca ile aşk büyüsü çalışması yapmaya karar verdim. Sevdiğim adam son zamanlarda benden uzak duruyor belki daha çok yakın olur bende sonuç alınca burada paylaşmak istiyorum. Saglıcakla kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı