garantili medyumlar

İstanbul medyum

İstanbul Medyum

İstanbul medyum
İstanbul medyum

Çok kalabalık ve büyük bir şehir olan İstanbul özellikle medyumlar ile çalışmak isteyen kişilerin de akıllarına gelen ilk seçenektir. Çünkü birçok kişi bu kadar kalabalık bir şehir içinde mutlaka güvenerek yardım alacakları çok sayıda medyum olduğunu da düşünmektedirler.

Meslekleri hakkında gerekli her türlü bilgi ve birikime tam olarak sahip olan bu kişiler hem başarılı sonuçlar almaları hem de herkesin taleplerine aynı saygı ile yaklaşmaları sebebi ile sürekli olarak insanların birbirlerine önerdikleri isimler olarak ön plana çıkmaktadırlar.

İstanbul medyumları hakkında farklı alanlar da yapılacak olan araştırmalar da genellikle olumlu bilgilere ve önerilere rastlamak mümkündür. Doğal olarak insanlar kimi zaman çok uzun yollardan gelerek bu şehirde yaşayan medyumlardan yardım almaktadırlar.

Yüzlerce yıllık bir mesleğin en önemli temsilcileri olarak ön plana çıkan bu kişiler özellikle eski zamanlardan bu yana yapılan ve günümüzde birçok medyumun yapmaya bile cesaret edemedikleri işlemleri çok başarılı bir şekilde yapabilmektedirler.

Hem mesleklerine karşı olan hakimiyetleri hem de daha önce yaptıkları başarılı işlemler ile insanlara kısa zaman içinde gerekli güveni veren İstanbul medyumları birçok medyumluk işlemi hakkında kendilerini geliştirmiş ve aynı zamanda halen geliştirmeye devam eden kişilerdir. Doğal olarak bu kişiler ile çalışmak isteyen kişilerin sayıları da her zaman çok fazla olmuştur.

Ancak bu yoğun ilgiyi kendileri için bir avantaja çevirmek isteyen birçok sahte medyum olduğunu da kesinlikle unutmamak gerekmektedir. Bu sebeple hem çok dikkatli olmak hem de her zaman için medyum seçimlerinde acele etmeden gerekli tüm araştırmaları yapmak gerekmektedir. Bu sayede insanlar diledikleri zaman yardım alacakları güvenilir ve aynı zamanda resmi İstanbul medyumlarına ulaşarak her türlü manevi işlemler hakkında yardım alabilirler.

Etiketler

5 Yorum

 1. Zafer dedi ki:

  Selam arkadaşlar ben Yurt dışında yaşıyorum ismim zafer benim eşim ile aram bozuldu ve ayrılma eşiğine geldik. Eşim ailesinin yanına gitti ve onlarla yaşamaya başladı. Bende bana dönmesi için bir çok medyumlar ile çalıştım ama olmadı. Eşim dönmedi aksine daha kötüye gitti her şey anlayamadım. Artık kabullendim ve tamam dedim kaderim bu dedim. Daha sonrasında çocukluk arkadaşım bana medyum edis hocadan bahsetti ve bende edis hocayı araştırmaya başladım. Edis hocanın yaptığı çalışmaları hayranlıkla okudum ve bende şansımı son bir kere edis hocadan yana kullanmak istedim. Edis hocayla iletişim sağladım ve benden bilgileri aldı bakım çalışması yaptı. Daha sonrasında ise bakımda bu işin olacağını ve kesin bir sonuç alacağımızı söyledi bende kendisiyle çalışmaya başladım. Eşimi geri getirmesini ve bana bağlamasını istedim. yapacağı papaz büyüsü çalışmasından 12 gün sonra eşimin bana geri döneceğini ve her şeyi unutacağını yeniden birlikte yaşayacağımızı söyledi. İlk başlarda aklım bile almıyorken edis hocaya tam güveniyordum ve onun bu sonucu vereceğine inanıyordum. Daha sonrasında ise edis hocanın çalışmaları bitti ve 13. gün eşim ne olduysa bana geri döndü ve benden özür diledi. Bir daha gitmeyeceğini beni terk etmeyeceğini söyledi bende eşime inandım ve tekrardan birlikte yaşamaya başladık. Her şey çok ani oldu ve gerçekten edis hocamdan sonuç aldım. Onun sayesinde eşim evinde ve hiç gitmek bile istemiyor. Ailesi de bu durumdan mutlu. 0535 891 8597

  1. Hakan dedi ki:

   Zafer bey benimde eşimin ailesi ile ciddi anlamda sorunlarım var. Bu konuda annesi hep aramıza giriyor ben onun dilini bağlatmak istiyorum. Medyum edis hoca bu konuda gerçekten etkili mi ? size güvenebilir miyim bu konuda

   1. Zafer dedi ki:

    Hakan bey tabiki ki edis hoca etkili bir medyum. Ona güvenebilir ve inanabilirsin bende senin gibiydim çaresiz kaldım. ne yapacağımı bilemedim en sonunda çocukluk arkadaşım bana önerince edis hocayı bende çalışmaya karar verdim. 13 gün kadar kısa bir zamanda sonucumu aldım. yuvam yıkılmadı çok şükür

    1. Hakan tan dedi ki:

     Zafer bey sahiden 13 günde sonucu aldınız ? yuvanızı kurtardınız ben ne yapacağım 45 gündür bekliyorum derdime care olacak hala olmadı bu rahmani çalışan hocalardan nedir çektiğim benim.

     1. Zafer dedi ki:

      hakan bey evet 13 günde sonuç aldım ve yuvamı kurtardım. Seni kandırmışlar en fazla 15 gün sürüyormuş bu işler edis hoca söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı