garantili medyumlar

İzmir medyum tavsiyeleri

İzmir Medyumlar Kimler

İzmir medyum tavsiyeleri
İzmir medyum tavsiyeleri

İzmir içinde yer alan medyumlar ile çalışmanın kendileri için her zaman doğru bir seçim olacağını düşünen insanlar öncelikle bu kişilere hakkında gerekli bilgileri nasıl alacaklarını bilmeli ve araştırmalarını her zaman doğru bir şekilde yapmalıdırlar.

İzmir medyum tavsiyeleri alarak hem tüm riskleri ortadan kaldıracak hem de kısa zaman içinde tüm adımlarını emin bir şekilde atacak olan insanlar kesinlikle kendilerini herkese kabul ettirilip uzun zamandan bu yana bu alanda var olan medyumlar ile çalışmaya özen göstermelidirler. Yüzlerce yıldan bu yana çok farklı ve özel işlemler yaparak insanların her türlü taleplerini yerine getirmiş olan medyumlar özellikle mesleklerinin tüm incelikleri hakkında kendilerinden bilgi almak isteyen kişilere de mutlaka doğru bilgileri vermelidirler.

Bunun sebebi ise bu meslek hakkında gerekli bilgileri bulmanın çok zor olması ve aynı zamanda kendilerinin gerçek medyumlar gibi tanıtan birçok kişinin aslında sahte medyumlar olmalarıdır. Kendileri ile çalışmak isteyen kişileri hem sahip oldukları bilgiler hem de rahat tavırları ile hemen rahatlatan gerçek İzmir medyumları özellikle risk almadan istedikleri her türlü işlem hakkında güvenilir bir şekilde hizmet almak isteyen kişilere mutlaka gerekli tüm bilgileri vermektedirler.

Bilindiği gibi birçok kişi medyumlara karşı ciddi bir ön yargı ile yaklaşmaktadırlar. Bunun sebebi ise farklı zamanlar da karşımıza çıkan olumsuz haberlerdir. Özellikle medyumlar hakkında bilgileri olmadığı halde kimi zaman kulaktan dolma bilgiler ile kimi zaman gerekli araştırmaları yapmadan medyumların kapılarını çalan insanlar maalesef çok ciddi sıkıntılar çekebilmektedirler. Sahte medyumlar bu tarz insanları çok kolay kandırıp kendilerine hem maddi hem de manevi anlamda çok ciddi zararlar verebilmektedirler.

Ancak ne aradığını bilen ve aynı zamanda bu alanda kesinlikler risk almamasını bilen insanlar mutlaka gerçek İzmir medyumları tavsiyeleri ile yola çıkmakta ve bu şehir de yaşayan birçok medyumun kendilerine istedikleri konular hakkında yardımcı olabileceğini bilmektedirler. Çok özel yeteneklere ve bilgilere sahip olmaları gereken medyumlar yapacakları işlemler de nelere dikkat etmeleri gerektiğini de çok iyi bilmelidirler.

Bunun sebebi ise bu meslekte yapılan bazı işlemler de manevi alemler ile veya nurani varlıklar ile iletişime geçilmesidir. Özellikle eski zamanlar da yaşamış olan süryani veya ermeni medyumların şeytan ile iletişime geçerek yaptıkları işlemler bu mesleğin ne kadar önemli olduğunu ortaya koymaktadır. Bu sebeple insanların günümüzde sürekli olarak önerilen İzmir medyumları ile çalışmak istemeleri son derece doğal karşılanmaktadır.

Etiketler

8 Yorum

 1. Fikret İzmir medyum hocalar dedi ki:

  Bende medyum Dilha hocam ile geri getirme işlemi yaptırdım. Diğer sahtekar medyumlardan sonuç alamadım ve beni nedense hep oyaladılar. Yok 45 gün yok 60 gün sonunda olacak gelecek diye diye 2 ayımı yediler. Ama medyum dilha hocam bu konuda gerçekten etkiliydi ve sadece 12 günde eşimi geri evine getirdi ve şimdi eşimle çok iyi anlaşıyoruz. Kavga bile etmiyoruz her şey aksine çok daha iyi gitmeye başladı. Kendisi çalıştığım en dürüst ve en güvenilir medyumdur. Bu yüzden sizlere de tavsiye ederim. 0552 791 4566

  1. Medyum dilha hocama güvenmek istiyorum. dedi ki:

   Merhaba beni de dolandırdılar çok zor durumdayım. paramı aldılar engel attılar bana işlem yapacağını söyleyen rahmani çalışan hocalardan ötürü güven sorunu içindeyim. Medyum dilha hoca ya nasıl güveneceğim bilemiyorum bana bu konuda yardımcı olun sizden rica ediyorum.

   1. Fikret dedi ki:

    Selam bende sizin gibiydim çok dolandırıldım ve paramı alan engel attı. En sonunda bir arkadaşımın tavsiyesine uydum medyum dilha hoca ile çalışmaya başladım ve 12 günde kesin sonucu aldım. Mutlaka sende çalışmalısın. Dilha hocam hem bayan hem anlayışlı ve samimi bir hoca bu konuda hiç aklın kalmasın. ne zaman ararsan açıyor ve ilgileniyor başından savmıyor.

    1. Hafsa dedi ki:

     beni de medyum mustafa dolandırdı rahmani çalışıyormuş bilemedim güvendim paramı aldı engelledi ne yapacağımı bilemiyorum.

     1. Fikret dedi ki:

      hafsa medyum mustafa dolandırıcı zaten neden araştırmadın çalıştın geçmiş olsun daha dikkatli ol medyum dilha hoca ile çalış daha iyi sonuç alırsın en azından

 2. Sevim İzmir büyü yapan medyum dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar ben sevim benimde başıma gelen olayları sizlere anlatmak istiyorum.Ayırma büyüsü sayesinde 2 senelik kocamdan ayrıldım. Evlendiğimden bu yana kadar şiddet gördüğüm kocama daha fazla dayanamadım ve bu yolda onu bırakmayı tercih ettim ama tek başıma bunu yapamayacağımı anladım. Bunun içinde bir hocadan yardım almaya karar verdim. Medyum Edis hoca ile telefonda konuşmaya başladım ve hocam beni bu adamdan kurtarın ne olur 2 senedir dayak yiyorum ve korkumdan çocuk bile yapamıyorum. Çocuğumu bu dünyaya getirmek bile istemiyorum dedim. Edis hocada endişelenme daha fazla ben sana yardımcı olacağım ama bana 14 gün kadar bir süre ver. Bende tamam hocam 2 hafta daha dayanayım ama sonrası olmasın ne olur dedim. Edis hocamda tamam bana güven ve inan dedi. 2 haftanın sonunda ise kocam bana dokunmuyor bana yanaşmıyor benden soğudu ve benden kaçmaya başladı. Bunu görünce anladım ki sahiden edis hocanın çalışması sonuç gösterdi ve onun sayesinde dayaktan şiddetten kurtuldum ve sonrasında kocamdan boşanmak için avukat tuttum. İlk defa bir hocaya bu kadar çok güvendim ve onda da yanılmadım. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

  1. Ayfer dedi ki:

   Merhaba bende daha önce edis hoca ile çalıştığım bir anımı sizlerle paylaşmak itedim. Ben ayfer ankara’da yaşıyorum bende medyum edis hoca ile çalıştım yaklaşık 8 ay önce kadar kızım evden gitmişti. Edis hocanın sayesinde kızımı 13 günde evine döndürdü allah razı olsun kendisinden sizin yorumu görünce bende yazmak istedim.

 3. Kadriye İzmir sonuç veren hocalar dedi ki:

  Atlas hocanın son zamanlarda adını çok duyar oldum nasip bugüneymiş. Bende kendisiyle kaynanamın dilini bağlaması için bir çalışma yapmaya karar verdim. Atlas hocam bana öncelerinde detaylı bilgileri verdikten sonra bende kendisine güvendim ve bu işlemi yapmaya razıyım dedim. Artık kaynanama dayanamıyorum ve sürekli onun eziyetlerinden bıktıydım bende insanım dedim. Artık nefes almak istiyordum huzur istiyordum. Atlas hocanın sayesinde 7 günde kaynanamın dili bağlandı ve bana karışmaz oldu. Beni rahat bıraktı beni darlamaz oldu. Bunca zaman boş yere kaynanamla uğraşmışım bak işte 7 günde atlas hocam çözdü her şeyi. Oda olmasa ne yapacaktım bilemiyordum ama şimdi sonucu aldım ve huzurluyum kaynanam bana dil bile uzatamıyor artık. 0536 014 8431

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı