garantili medyumlar

Kaşık büyüsü nedir

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır

Herhangi bir kişinin hayatına olumsuz etkiler de bulunabilmek için kara büyü yaptırmaya karar verdiğiniz zaman kaşık büyüsü en doğru seçimlerden biri olabilir. Bu işlemler çok güçlüdür ve kısa zaman içinde istediğiniz kişilerin hayatların da istediğiniz gibi sorunlara neden olabilir. Gerçek bir medyumdan yardım alarak siz de kısa zaman içinde bu işlemlerin sonuçlarını net olarak görebilirsiniz. Ancak öncelikle kaşık büyüsü nedir, bu işlemler nasıl yapılır ve hangi amaçla yapılır gibi soruların yanıtlarını deneyimli medyumlardan öğrenmelisiniz.

Yaptıkları işlemler ile size güven veren medyumların kapılarını çalarak bu soruları sorduğunuz takdirde size mutlaka gerekli yanıtlar verilecek ve kısa zaman içinde en doğru kararları vermeniz sağlanacaktır. Bu işlemlerin çok ciddi etkileri olacağını bilmeniz ve aynı zamanda kontrolden çıktığı zaman sizin de çok ciddi zararlar görebileceğinizi bilmeniz gerekir. Etkileri ortaya çıkmaya başladığı zaman tanık olacağınız şeyler aslında bu işlemler hakkında çok az şey bildiğinizi anlamanızı sağlayacaktır.

Kaşık Büyüsü Duası

Kaşık büyüsü nedir işlemlerin de medyumların ihtiyaçları olan şeyler iki adet kaşık ve aynı zamanda bu kaşıkları birbirine bağlamak için kullanılacak olan bir kefen parçasıdır. Bu kefenleri işlemleri yaptıran kişiler yani sizin almanız gerekir. Üstelik bu işlemlerin gece yarısı yapılması gerekmektedir. Bu durum birçok kişiyi olduğu gibi sizi de korkutabilir. Bu da kaşık büyüsü yaptırmaktan vazgeçmenize neden olabilir. Ancak bunu yapmazsanız bu işlemlerin etkilerini kesinlikle görmeyeceğinizi bilmeniz gerekmektedir.

Mesleği hakkında gerekli tüm bilgilere tam olarak sahip olan gerçek medyumlar ile çalıştığınız zaman bu işlemlerin etkilerini sadece bir veya iki hafta içinde görmeye başlarsınız. Eğer zamanında müdahale edilmez ise bu etkiler çok uzun sürecektir. Ancak etkilerin nasıl ortaya çıkacağını önceden bilmek sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. Bu sebeple bunun hakkında medyumların size kesin bilgiler vermeleri mümkün değildir. Daha önce bu işlemleri yaptırmamış olan kişiler gibi siz de kaşık büyüsü nedir veya benzeri soruların yanıtlarını alarak en doğru kararları verebilir ve hangi medyum ile çalışmanız gerektiğini de kolayca anlayabilirsiniz.

Etiketler

2 Yorum

  1. esma yurdakul dedi ki:

    edis hocama ne kadar teşekkür etsem azdır eşimle yaklaşık 1 yıldır evlendik fakat gün geçtikçe benden soğuduğunu fark ettim buna tedbir almak istedim ve medyum edis hocayla kaşık büyüsü yaptırdım eşimin bana karşı sevgisi aşkı tekrardan geri gelmeye başladı ilk evlendiğimiz gün ki gibi birbirimizi çok seviyoruz kaşık büyüsünün bu kadar kısa sürede etki edeceğini bilmiyordum . Kaşık büyüsü yaptırmak isteyenler olursa bu konuda edis hocama yönlendirebilirim bu da numarası 0535 891 8597

  2. Fatoş dedi ki:

    Mesaja iranli cetiner tam bir sahtekar sakın inanmayın kardesim 7 gunde olur dedi sonra koc kani lazım yine para istedi sonuç yalan dolan yani hırsız resmen ahlaksız adam3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı