garantili medyumlar

Kilit büyüsü

Kilit Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Kilit büyüsü
Kilit büyüsü

Tam anlamı ile beklentileri karşılayacak ve istenen etkileri verecek kilit büyüsü işlemleri yapmak için medyumların okumaları gereken tılsımlı sözler veya duaları ezbere bilmeleri gerekir. Okunan bu sözler ile birlikte aynı zamanda insanların isimlerinin de mutlaka anılması ve sürekli olarak tekrar edilmesi gerekir. Bu şekilde yapılan işlemlerin kısa zaman içinde insanların üzerin de istenen etkileri meydana getireceğini bilmek ve kesinlikle sonuçları akından takip etmek gerekir.

Çünkü bu işlemlerin etkilerine giren kişiler kimi zaman tahmin edilenden daha ciddi bir şekilde zara görür ve bu durum medyumların hemen duruma müdahale etmesini gerektirir. İnsanların konuşmalarını, kısmetlerini, dillerini veya gözlerini bağlamak amacı ile yapılan bu işlemler çok güçlüdür ve gerçekten de insanların üzerin de ciddi etkiler meydana getirebilirler.

Bu sebeple bu işlemleri yaptırmak isteyen kişilerin çok iyi düşünmeleri ve her adımlarının mutlaka bilinçli bir şekilde atmaları gerekmektedir. Genellikle özel muskalar kullanılan bu işlemler de birçok medyum gerçek kilitler kullanmanın daha ciddi sonuçlar vereceğini düşünür. Açık vaziyette olan bir kilidin üzerine özel sözler okuyan medyumlar aynı zamanda insanların isimlerini de anarak enerjileri direk olarak o kişilerin üzerlerine musallat ederler.

Daha sonra kilitlenen bu kilitler çok gizli bir yere saklanır ve isten etkilerin ortaya çıkması beklenir. Çok güçlü olduğu bilinen bu işlemler de isten sonuçların ortaya çıkması sanıldığı kadar kolay değildir ve bunun için ciddi zaman harcamak gerekebilir bu sebeple bu işlemleri yapan kişilerin sabırlı olmaları ve her zaman için medyumların kendilerine verdikleri bilgilerin dışına çıkmadan sadece kendilerine söylenen şeyleri yapmaları gerekmektedir. Kilit büyüsünün etkileri kişilerin sahip oldukları enerjilere veya ortaya çıkan enerjilerin güçlerine de bağlı olarak farlı kişiler de farklı şekiller de ortaya çıkabilir.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı