garantili medyumlar

Koruma vefki nasıl yapılır

Koruma Vefki Nedir

Kendileri veya sevdikleri kişiler için manevi koruma vefki yaptırmak isteyen kişiler öncelikle bu işlemlerin nasıl yapıldığını bilmeli daha sonra bu işlemler hakkında kimlerden yardım alabilecekleri hakkında araştırmalar yapmalıdırlar. Bu tarz işlemlerin ne kadar özel ve ne kadar detaylı olduğunu bilmeden harekete geçmek sahte medyumlar için işlerin çok daha kolay olması anlamına gelecektir. Bu sebeple acele etmeden ilk seferinde en doğru seçimi yapmak gerekmektedir. Özellikle eski islam toplumların da en çok kullanılan manevi işlemlerden biri olarak ön plana çıkan korunma vefkleri hakkında yardım almak isteyen kişiler bu konuda yetkinliğini kanıtlamış olan medyumları seçmelidirler.

Koruma vefki nasıl yapılır ve bu işlemlerin sonuçları nasıl ortaya çıkar gibi soruların yanıtlarını arayan kişiler öncelikle daha önce bu işlemleri yapmış olan medyumların isimlerine ulaşmalıdırlar. Bu zor işlemler de başarılı olabilmek için medyumların çok dikkatli olmaları ve aynı zamanda yapacakları çizimler hakkında her türlü detaya dikkat etmeleri gerekmektedir. Kısa zaman içinde ortaya çıkacak olan manevi enerjiler ile insanların kendilerini çok daha rahat hissetmelerini sağlayabilen bu işlemler de kesin sonuç beklenemelidir. Zaten vefk işlemlerinin özelliği de budur. Çünkü vefk işlemleri büyü işlemlerin de olduğu gibi kesin sonuç veren işlemler değildir. Bu işlemler tamamen insanları manevi anlamda destekleyen güçlü yardımcılardır. Bu sebeple insanlar koruma vefki nasıl yapılır yaptırmak istedikleri zaman bu konuyu göz ardı etmemelidirler.

Etiketler

Bir Yorum

  1. Faruk demir dedi ki:

    geceleri sürekli kabuslar görüp sesler duyuyordum bazen uyuduğumda biri bana dokunup kaldırmaya çalıştığını görüyordum geceleri çok korkuyordum gün oluyor yatamıyordum bazen ağlayarak korkarak yatıyordum artık çünkü cinlerin olduğunu biliyordum onların varlığını kimse inkar edemezdi bana musallat olmuşlardı her gece bana kan kusturuyorlar anamdan emdiğim süt burnumdan geliyordu hayatımda bu kadar korkmadım. Aileme konuyu anlattım hemen hocalara başvurdular fakat bir kaçına gittik adam okudu üfledi bir şey değişmedi en son medyum edis hocaya başvurduk adam bize koruma vefki yaptı 18 gün boyunca bekledim bu sürede yavaş yavaş azalmalar olmasını gördüm eskisi gibi çok rahatsız edilmedim ve verilen süre bitimi sonrası artık geceleri rahat uyku uyumaya başladım artık cinlerin beni rahatsız etmesi olmuyordu ne yaptıysa ben bu beladan kurtardı medyum edis hocaya bana yardımcı olduğu için çok sağ olsun Allah ne muradı varsa versin ona 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı