garantili medyumlar

Medyumlar

Medyumlar

Medyumlar
medyumlar

Günümüzde hizmet vermekte olan medyumlar genellikle istenen özelliklere tam olarak sahip olmadıkları için insanların beklentilerini karşılama konusunda zorlanmakta ve mesleklerini tam olarak temsil edememektedirler. Bu sebeple insanların güvenlerini kazanmak bu kişiler için çok zor olabilmektedir. Kendilerine gelen talepleri karşılamak için yeteri kadar bilgi ve birikime sahip olmayan bu kişiler aynı zamanda riskli işlemler yaparak hem kendilerini hem de yardımcı olmak istedikleri kişileri çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya bırakabilmektedirler.

Yüzlerce yıldan bu yana var olan bir meslek olmasına rağmen halen bu alanda eğitim veren bir okul olmaması sebebi ile insanlar kesinlikle çok dikkatli olmalı ve herkesin medyum olamayacaklarını bilmelidirler. Birçok farklı işlem ile insanların taleplerini yerine getirmeye çalışan bu kişiler özellikle alacakları risklerin kendilerine karşı olan ilginin de zaman içinde yok olacağını bilmelidirler.

Gerçek bir medyum her zaman için insanların taleplerini karşılamak için sürekli olarak kendisini geliştirmekte ve aynı zamanda çok farklı alanlar da araştırmalar yapmaktadır. Bu alanda kullanılan bilgiler o kadar çok farklıdır ki bu sebeple medyum olmak isteyen kişileri çok zor bir yol beklemektedir. Dolayısı ile insanlar kendilerine yardımcı olabilecek yeterlilikte olan medyumlara ulaşabilmek için çok uzun zaman boyunca emek vermek zorunda kalabilmektedirler.

Dünyanın en zor ve en çok emek isteyen mesleklerinden biri olan medyumluk alanında başarılı olan kişilerin sayıları o kadar azdır ki insanların bu kişilere güvenmeleri de her zaman çok zor olmuştur. Bir medyumun insanların güvenlerini kazanabilmesi için çok ciddi emek vermesi ve çok uzun zaman boyunca başarılı işlemler yapması gerekmektedir. Bunu yapamayan medyumlar ise kısa zaman içinde isimlerini dahi duyuramadan yok olup giderek mesleklerin de istedikleri konuma gelememektedirler.

Etiketler

11 Yorum

 1. Aysel dedi ki:

  Arkadaşlar işinde ehli ve gerçekten sonuç veren bir Medyuma ihtiyacım var. Detaylı bilgi verirseniz sevinirim. Yuvam yıkılmak üzere. Bana yardımcı olun lütfen.

  1. Simge akın - Evlilik büyüsü yapan garantili medyum dedi ki:

   Merhaba Aysel bende 3 yıllık yeni evliyim fakat evlendiğim 2 sene içerisinde bir sıkıntı olmadı. son 1 sene içerisinde eşim çok değişmeye başladı ne yaptıysam bir türlü eski haline geri dönmedi. bir çok medyumlara hocalar başvurdum muskalar yaptılar fakat eşim gittikçe daha da kötü oluyordu. İnternet üzerinde garantili medyum kim diye araştırmalar yaparken medyum edis hocaya denk geldi ve kendisini aradım yardım istedim kendisinden. bana yardımcı oldu zaman kaybetmeden işlem yaptırdım kendisine 14 gün gibi kısa zamanda sonuç aldım eşim evine ve bana bağlı olmaya başladı. çalışmak istersen sana da tavsiye edebilirim.

   1. Aysel dedi ki:

    teşekkür ederim simge hanım tavsiyeleriniz için. medyum edis hocayla görüştüm çok samimi bir insan çok cana yakın birisi. güvenim geldi kendisine 2 gün oldu işlemlere başladım kendisiyle sonuç alırsam paylaşacağım.

 2. Etkili aşk büyüsü yapan gerçek medyum dedi ki:

  Arkadaşlar adım Ahmet yaşım 42 benim eşim benden 7 yaş küçük fakat bu yaşının küçük olmasından dolayı herhalde beni yaşlı görmeye başladı. Son zamanlarda sık sık yaptığımız şeyleri ara sıra yapar olduk. Dışarı çıkmalar olsun gezmeler olsun sanki beni beğenmiyor benden kaçıyordu. Bu iyice dikkatimi çekmeye başladı. Son 2 3 aydır böyle değişik hareketleri vardı. Kuşkulanmaya başladım artık bir şeylerden ötürü. Hayatımızda ters giden şeyler olmaya başladı. Dayanamadım bir medyum araştırmaya başladım. Aradan 9 gün geçti iyice bir medyuma rastladım. Kendisi hakkında araştırma yapmama rağmen hiç olumsuz yönden yanıtlar yoktu. Aksine her şey olumluydu. Bu konu beni iyice ona karşı güven hissi yaratmıştı. Medyum reha hocayı arayarak eşimin bana karşı hal ve hareketlerinden şüphelendiğimi 18 senelik eşimin farklı davrandığını söyledim. Medyum reha hoca da bu durumdan endişe etmememi yardımcı olacağını söyledi. Bende peki diyerek tamam dedim. Reha hocaya eşimin bilgilerini gönderdim. 15 gün sonunda eşimin farklı olacağını ve onun eskisinden daha iyi olacağını onun için ona Etkili aşk büyüsü yapacağını söyledi. Bende kabul ettim. Reha hocadan daha iyi bilemezdim sonuçta diyerek tamam hocam siz yapın dedim. 15 gün sonunda eşimin gerçekten de farklı olduğunu bir başkası gibi olduğunu sanki ilk eşim bu değilde benim istediğim gibi her şey olmuş gibiydi. Ben hemen Reha hocayı arayarak hocam Allah sizden razı olsun. Sizin sayenizde eşim tekrar eskisi gibi bana davranıyor. Her şeyi size borçluyum dedim.
  0538 714 2065

 3. Fatma cihan büyü yapan gerçek medyum dedi ki:

  medyum edis hocama ayırma soğutma büyüsü yaptırdım bundan 2 ay önce. eşim evi terk edip gitti 5 aydır başka kadınla beraberdi son zamanlarda da boşanmak istediğini söyleyip duruyordu bana da boşanmamız için baskı uyguluyordu bende çocuklarım var diye boşanmak istemedim iş gittikçe kötüye gidiyordu. bu işin daha da kötüye gitmemesi için bir arkadaşımın yardımıyla medyum edis hocama ulaştım sorunlarımı anlattım kendisine eşimin ve benim bilgilerimi resimlerimizi alarak işlemlere başladı. eşimin erkekliğini tüm kadınlara karşı bağladı sonra da ayırma soğutma büyüsü yaparak eşimi o kadından ayırdı. ayrıldıktan sonra eşim tekrardan bana geri döndü bana aşık ve bağlanmış halde evine tekrardan geri döndü. bu güzel vesileye sebep olan medyum edis hocama çok teşekkür ederim. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

 4. Geri getirme büyüsü dedi ki:

  Selam arkadaşlar ben 4 senelik erkek arkadaşımdan ayrıldım, daha doğrusu kendisi benden ayrıldı ve ben onu çok seviyorum ne yapsam etsem geri getiremedim. Bu konuda kararsız kaldım en sonunda arkadaşlarımın tavsiyeleri üzerine medyum Atlas hocayı arayarak durumdan bahsettim. Atlas hocada erkek arkadaşım için geri getirme büyüsü yapacağını ve 14 günün sonunda ise tekrar geleceğini ve kaldığımız yerden devam edeceğimizi söyledi. Bu durum beni az da olsa mutlu etmişti. Daha sonra Atlas hoca çalışmaya başladı, 5 gün sonra beni arayarak çalışmamız bitti şimdi ise geriye sonucu beklemek kaldı dedi. Tamam hocam bekleyelim birlikte dedim. Aradan 14 gün geçti ve erkek arkadaşım beni arayarak özür dilediğini ve geri dönmek istediğini söyledi. Gözlerime inanamadım ilkten ama daha sonra da affettim kendisini bir daha yapmama şartıyla.. 0536 014 8431

 5. medyum gürsel dedi ki:

  Selam benim kısmetim kapatılmış kim tarafından bilmiyorum ama ne yaptıysam ettiysem kimle ne konuştuysam hep geri çevirdiler. Her seferinde sorunlar yaşadım sürekli olarak kendimi ifade edemedim onlara, beni anlayan kimse yoktu sanki ortada. Daha sonra iyi bir medyum başladım. Aradan 2 gün geçti medyum gürsel hoca ile çalışmaya başladık. Medyum gürsel hoca inanın bana hem güvenilir hemi de etkili birisi olduğunu biliyordum. gürsel hocanın bu sorunu çözeceğini de biliyordum. 14 günlük bir çalışma sonucunda gürsel hoca benim kısmetimi açmıştı. Daha sonra ise ailem kız istemeye gitti ve bu sefer kızı almıştık.

 6. Yapılan büyüsü bozan garantili medyum dedi ki:

  ben Ali benim kısmetim kapalıydı ne iş bulabiliyor ne de bir kız arkadaşım oluyordu. Sürekli olarak 2 taraflı kayıplar ve hasarlar içindeydim. En sonunda bir medyuma başvurmak istiyordum. Medyuma bu üzerimdeki kötü şeylerden kurtarması için bir çalışma yapmasını isteyecektim. Bir gün parkta otururken bir kadının konuşmasına kulak verdim, bir medyumdan bahsediyordu. Sanırım medyum dilha hocaydı bu, bende merakla dinlemeye devam ettim. Kadın kendisinden memnun kaldığını ve sorununu kısa zamanda çözdüğünü söyledi. Hayret etmiştim kısa zamanda sorun çözüldüğünü duyunca, neyse bende dilha hocaya ulaşmaya çalıştım. Aradan biraz zaman geçti medyum dilha hocaya ulaşıp durumumu anlattım. dilha hocam ne kısmetim var ne bahtım ne yaptıysam hep yanlış yaptım dedim. dilha hoca önce bir kısmet açma büyüsü daha sonra ise rızk büyüsü yapacağını söyledi. 14 gün sürenin sonunda her şeyden kurtulmuş ve yeniden başlamış gibi olacaktım. Bu durum karşısında ne yapacağımı bilmiyordum hala. 14 gün sonunda iyi bir iş ve iyi bir kız arkadaşım oldu. Bunların hepsini dilha hocaya borçluyum.

 7. Bağlama aşk büyüsü yapan uzman medyum dedi ki:

  ben bir kadını kendime bağlamak istiyordum. Kadının aklında bir başkası vardı benimde aklımda o kadın vardı. Bunun üzerine iyi bir medyum araştırmaya başladım. Bu esnada bir çok insanların yorumlarını ve tavsiyelerini okudum. Okuduktan sonra ise Medyum edis hocadan yardım alacaktım. Kadının aklındaki adamı kadından soğutup kendime aşık etmeliydim. Bunun üzerine edis hocadan kadının sevdiğini adama karşı soğutma ve ayırma büyüsü yaptırdım. Daha sonra ise kadınla adamın arası bozulunca da kendime karşı aşık etme ve bağlama büyüsü çalışması yaptırdım. 12 gün sonrasında kadın bana aşık oldu ve benden bir başkasına dahi bakmıyor. Sürekli bana ilgi sürekli bana karşı sevgi hiç bitmiyordu. edis hocadan aldığım kesin sonuç beni mutlu etmişti.

 8. Soğutma büyüsü sonunda kesin sonuç verdi dedi ki:

  Arkadaşlarımın tavsiyeleri üzerine soğutma büyüsü yapan medyum dilha hocadan bende yardım aldım. Dilha hocanın sayesinde bana aşık olan bir adamı kendimden soğutarak ondan kurtuldum. Her zaman önümü kesip benimle konuşmaya çalışan ve beni rahatsız eden bu adamdan başka türlü kurtulamıyordum en sonunda dilha hocanın sayesinde kurtuldum. Dilha hocanın gerçekten sonuç veren bu soğutma büyüsü çalışmasından sonra adam benden nefret eder oldu ve ondan kurtuldum. Hayatıma artık daha rahat yön verebiliyordum.

 9. Fadime dedi ki:

  Bende medyum edis dem yarım istedim ve işlemlere başladı, bu ayın sonunda Kocam bana geri dönmesi gerekiyor. Bakalım

  Sizlere haber veririm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı