garantili medyumlar

Mezara gömülen muska

Mezara Gömülen Muska Kaç Günde Sonuç Verir

Bilindiği gibi insanlar çok eski zamanlardan bu yana sürekli olarak farklı teknikler ile yapılan büyü işlemlerine karşı çok ciddi bir ilgi göstermektedirler. Özellikle günlük hayatta ulaşılması olanaksız olan birçok sonuca kolayca ulaşılabilmesi için en çok kullanılan yollardan biri olan büyüler medyumların da en çok talep aldıkları işlemlerin başında gelmektedir. Bu işlemleri birçok farklı teknik veya nesne ile yapabilen medyumlar özellikle mezara gömülen muska tekniklerine karşı her zaman ayrı bir ilgi göstermektedirler.

Bu özel işlemler de insanların çok dikkatli olmaları ve aynı zamanda her medyuma güvenmemeleri gerekmektedir. Çünkü bu işlemler de alınacak olan riskler ilerleyen zamanlar de hem etki altına alınan hem de işlemleri yaptıran kişiler için çok ciddi sorunlara neden olabilmektedir. Bir medyum bu teknik ile işlem yapmaya karar verdiği zaman öncelikle durum hakkında insanlara gerekli bilgileri vermeli ve nelere dikkat etmeleri gerektiği konusunda kendilerini uyarmalıdır.

Çok güçlü manevi enerjilerin kısa zaman içinde harekete geçmesini sağlayabilen bu işlemler de medyumların da çok titiz bir şekilde hareket etmeleri gerekmektedir. Özellikle hazırlanan muskanın içeriği mutlaka amaca uygun olarak belirlenmeli ve aynı zamanda insanlara da bu muskaları nasıl kullanmaları gerektiği hakkında gerekli tüm bilgiler verilmelidir. Genellikle kara büyüler de kullanılan bu işlemlerin en önemli amaçlarından biri de insanların üzerlerin de kendilerine sıkıntı verecek veya istenen şekilde davranmalarını sağlayacak olan özel enerjilerin oluşmasını sağlamaktır. Ancak bunu yapabilmek sanıldığı kadar kolay değildir. Yani bir medyum eğer daha önce mezara gömülen muska tekniğini kullanmamışsa kesinlikle bu tekniklerden uzak durmalıdır. İnsanların muskaları mezara gömmelerinden sonra kısa süre içinde istenen enerjileri harekete geçirmek isteyen medyumlar bunu genellikle özel tılsımlı sözler ile yapmaktadırlar.

Etiketler

2 Yorum

  1. Meryem kubat dedi ki:

    mezara gömülen muska yaptırmak istedim bir medyuma fakat 3 ay beni oyaladı sürekli bana kargo ile okumalar gönderdi üzerimde taşımam için muskalar gönderdi bana ne denildiyse hepsini harfi harfine uyguladım okudum üzerimde taşıdım en son mezara gömülmesi gereken bir muska gönderdi bana onuda gecenin bir yarısı korka korka gittim gömdüm geldim ama 3 ay oldu hiç bir şey olmadı en sonunda anladım ki dolandırıldım. Dikkatli bir şekilde güvenilir medyum aramalarına başladım her medyum hakkında uzunca araştırma yaptım en sonunda güvenilir medyum olarak medyum edis hocayla çalıştım bilgilerimi gönderdim bakım sonucu yapmış olduğum çalışmaları hemen gördü bana söyledi şok oldum resmen. okumalar yaptığımı üzerimde taşıdığımı mezara gömdüğümü her şeyi gördü söyledi bana bu konuşmadan sonra kendisine daha çok güvendim işlem ücretini gönderdim kendisine 14 gün boyunca çalışma yaptı bana Allah razı olsun edis hocadan gerçekten hiç bir medyumun yapamadığını bana yaptı 14 günde bana sonucu verdi herkese edis hocayı tavsiye ederim 0535 891 8597

  2. sümeyye dedi ki:

    Eşimle uzun zamandır evliyim aramızda çok sorunlar vardı neredeyse hemen her gün kavga ediyoruz. Eve geç saatlerde geliyordu geldiğinde de zaten içmiş oluyordu. Küçücük bir şeyde bile beni dövüyordu artık canıma tak etmişti dayanamaz hal aldı. Birbirimizi çok seviyorduk birden bunların olması tuhafıma gitti durumu aileme anlattım onların hocalarla çalıştığını öğrendim ama ablamın gittiği hocadan bir fayda göremedik. Tekrar medyum arayışına girdiğimde Medyum Atlas hocamla karşılaştım hemen arayıp konuştuk hocamla çalışmalar hakkında. Biraz düşünmek için zaman istedim hocamdan. 3 4 gün sonra Atlas hocamı tekrar aradım ve çalışmayı yapmak istediğimi söyledim. 2 haftalık bir çalışma sonrasında eşim pamuk gibi oldu. Allah razı olsun Atlas hocamdan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı