garantili medyumlar

Sabun büyüsü nedir

Sabun Büyüsü Nasıl Yapılır

Sabun büyüsü nedir yaptırmak isteyen kişiler bu işlemlerin ne kadar riskli olduğunu bilmeden kesinlikle kararlarını vermemelidirler. Özellikle birçok medyum bu işlemler hakkında bilgi sahibi olduklarını söylemelerine rağmen aslında konu hakkında en ufak bir bilgileri dahi yoktur.

Bu sebeple insanlar çok gerek olmadıkça bu işlemlerden uzak durmaları gerektiğini bilmelidirler. Yüzlerce yıldan bu yana yapılan bu işlemlerin en önemli özelliklerinden biri kara büyüler içinde en önemlilerinden biri olmalarıdır. Çok eski ve aynı zamanda çok özel bir işlem olması sebebi ile insanlar hem kendilerini hem de sevdikleri kişileri bu işlemlerin risklerinden koruyabilmek için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

Herkesin kolay bir şekilde temin edebildiği basit sabunlar ile yapılan bu işlemler de sabunların üzerine çok özel tılsımlı sözler okunmaktadır. Daha sonra okunan bu sözlerin istenen sonucu vermesi beklenir. Sabunlar gizli bir yere saklanır ve bu sabunlar saklı kalmaya devam ettikçe etki altına alınan kişiler istenen şekilde sorun yaşamaya devam ederler.

Deneyimli medyumlar bu işlemlerin sonuçlarının çok şiddetli olabildiğini bildikleri için insanların taleplerinden önce kendilerini bilgilendirip kararlarını birkez daha düşünerek vermelerini önermektedirler. Eğer işlemler doğru bir şekilde yapılmazsa o zaman işlemler ile alakası olan herkesin çok ciddi bir şekilde risk altına gireceklerini de bilmek gerekmektedir. Bu sebeple ne olursa olsun sabun büyüsü nedir  acele etmeden işin ehli olan kişilerden destek almak gerekmektedir.

Etiketler

Bir Yorum

  1. sedef avcı dedi ki:

    bende edis hocayla çalıştım ismini bir çok kişi duymuştur oldukça meşhur kendisi oldukça da işlerinde başarılı ve uzman bir medyum. Sabun büyüsü çalışması için kendisine başvurdum bu çalışmayı bir çok kez araştırdım çalışmanın etkileri oldukça istediğim gibiydi edis hocama sorunumu dile getirdim oda bana bu çalışmanın sonuç vereceğini söyledi kendisine güvendim işlemlere başladım. Benim eşim benden ayrıldı gitti 7 ay önce çalmadığım kapı kalmamıştı bu nedenle sabun büyüsü yaptırmaya karar verdim başka çarem kalmamıştı edis hocamın sayesinde 15 günde eşim pişman bir vaziyette bana geri döndü o kadar çok pişman olmuştu ki yıllarca eşimi ben bu halde görmedim. Allah tuttuğunu altın etsin senin edis hocam sana ne kadar dua etsem azdır hocamızın numarası bu arayın görüşün yardımcı olsun 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı