garantili medyumlar

Saç teliyle ayırma büyüsü

Saç Teliyle Ayırma Büyüsü Kaç Günde Sonuç Verir

Saç teliyle ayırma büyüsü
Saç teliyle ayırma büyüsü

Saç teli büyüleri birçok kişinin hakkında bilgi sahibi olmadığı ancak doğru bir şekilde uygulandığı zaman çok ciddi etkileri olan işlemlerdir. Özellikle saç teliyle ayırma büyüsü işlemleri yapıldığı zaman etki altına alınan kişilerin çok ciddi bir şekilde etki altına girdiğini bilen insanlar bu tarz işlemler için öncelikle etki altına almak istedikleri kişilerin kendilerine ait olan saç tellerini temin etmelidirler.

Daha sonra bu saç tellerini medyumlara vermeli ve kendileri için özel olarak yapılacak işlemlerin sonuçlarını beklemelidirler. medyumlar etki altına alacakları kişilerin kendilerine ait olan saç tellerinin üzerine çok ciddi ve çok güçlü etkileri olan bazı özel sözler okuyarak bir bez içine sarar ve daha sonra bu sarılı saç tellerini etki altına alınacak olan kişilerin yaşadıkları yerin çok yakınına saklarlar. Daha sonra ki zamanlarda da okunacak olan sözler ve dualar ile desteklenen bu işlemler zaman içinde istenen enerjilerin ortaya çıkmasını sağlar ve bu sayede etki altına alınan kişiler zaman içinde partnerlerine karşı soğumaya başlarlar.

Bu etkiler genellikle kalıcı olduğu gibi aynı zamanda insanlar hiçbir zaman bu durumun farkında varmaz ve yaşana her şeyi tamamen doğal karşılarlar. Bu tarz kişileri etkileme amacı ile kullanılan işlemler de insanların başarılı olabilmeleri ve aynı zamanda istedikleri sonuçları alırken insanlara herhangi bir şekilde zarar vermemeleri ancak çok ciddi bir deneyime sahip olmaları ile mümkün olabilir. Bu sebeple kısa zaman içinde sonuç almak isteyen ve etki altına almak istedikleri kişilerin de her zaman güven altında olmalarını amaçlayan kişiler için en önemli konuların başında medyum seçimi gelir. Özellikle saç teliyle ayırma büyüsünü daha önce yapmış olan kişiler için bu işlemler hiçte sorun değildir.

Etiketler

2 Yorum

  1. Bülent mert dedi ki:

    sevdiğim kadının ailesiyle sorunlarım vardı 4 yıllık ilişkimizi evliliğe götürmek istedik. İkimizinde ortak bir kararıydı artık bir yuva sahibi çocuk sahibi olmak istiyorduk ben kendi aileme açtım konuyu herkes kararıma saygı duydular fakat sevdiğim kız ailesine durumu anlatmış fakat ailesi beni istememiş. Bu konu üzerinde ne yaptıysak bir türlü onaylamadılar bizim evlenmemizi bizde bu duruma bir çare aramaktan başka bir şey gelemezdi elimizden. Sevdiğim kızla bir olduk ve medyum hoca aramaya başladık sevdiğim kız bir yandan ben bir yandan arıyorduk. Sevdiğim kadın medyum edis hoca diye birini bulmuş aramış konuşmuş güvenmiş bende görüştüm bana da güven verdi. İşlemlere başladık her şeyi kendisi yaptı bitirdi işlemler bitene kadar iletişim halinde kaldık kendisiyle. 12 gün gibi kısa bir zamanda sevdiğim kızın ailesini evlenmemiz için ikna etti. Artık onay vermeyen sorun çıkaracak kimse kalmadı sevdiğim kızla nişanlıyız Allah izin verirse evlenmeyi düşünüyoruz. Medyum edis hocama çok teşekkür ederiz.. 0535 891 8597

  2. pervin dedi ki:

    Eşim şehir dışında çalıştığı için başka bir kadınla birlikte olmaya başladı. Bu yüzden eve gelmiyordu uzun süredir. 12 senelik evliyiz ve iki çocuğumuz var. Eşim bir gün eve geldiğinde yanında bir kadın vardı. O gün baya tartıştık ben babamın evine gidecektim beni çocuklarımla tehdit etti mecbur kalmak zorundaydım. Ama artık dayanamaz hale geldi her şey. Çocuklarım için de olsa kadınlık gururumu incittiler. Ne yapsam da olmadı. En son çareyi medyum aramakta buldum. Medyum ararken Atlas hocama denk geldim. Hakkında yapılanları okudum biraz araştırdım ve kendisiyle iletişime geçip durumumu anlattım. Çok sağ olsun bana yardımcı olacağını söyledi ve 15 gün sabırla bekle dedi. Hocamın dediklerini aynen yaptım iyi ki de yaptım çünkü kocam şimdi o kadını kovdu özür diledi pişman olduğunu söyleyip affet diye yalvardı. Hepsi Atlas hocam sayesinde çok teşekkür ediyorum hocam Allah razı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı