garantili medyumlar

Sonuç veren güvenilir medyumlar

Sonuç Veren Güvenilir Medyumlar

Medyum, ruhani güçler ve cismani varlıklar ile birlikte dünya dışı varlıklar ile iletişim kurabilen kişidir. Özellikle büyü yapma ve bozma konusunda uzman kişilerdir. Bu noktada büyü yaptırırken veya bozarken mutlaka ehil bir medyum hocasından yardım almak gerekmektedir. Aksi takdirde sonuçları ağır birçok durum oluşabilir.
Sonuç veren güvenilir medyumlar, özellikle büyü ve benzeri konularda oldukça önemlidir. Belirtildiği gibi ehil olmayan kişilerin yaptığı veya bozduğu büyüler ciddi ve geri dönüşü olmayan sıkıntıları beraberinde getirmektedir. Bu tarz durumlarda daha önceden adı kanıtlanmış ve kesinlikle gerçek medyum olan kişilerden yardım alınmalıdır.

Medyumluk Nedir?

Sonuç veren güvenilir medyumlar   her ne kadar bir meslek olsa da sonradan öğrenilebilecek bir durum değildir. Doğuştan gelen bir yetenek olan medyumluk sonradan öğrenilmesi neredeyse imkansız bir durumdur. İnsanlığın varlığı ile birlikte medyumlar var olmuşlardır. Özelikle dünya ötesi varlıklar ile iletişim noktasında uzman ve ehil medyumlar insanların en büyük yardımcıları durumundadır.
Medyumluk bir meslek olarak geçmektedir. Bu nedenle çeşitli dalları ve çeşitleri vardır.
Fiziksel Medyumluk, herhangi bir ruhsal irtibat olmadan, fiziksel olaylar ile yeteneklerini sergileyen kişilere denir.
Zihinsel Medyumluk ruhani varlıklar ile irtibat halinde olan ve bilgi alıverişi sağlayan kişilere denir.

Gibi çeşitleri bulunmaktadır. Hemen her din medyumluk ile ilgili yasak ve benzeri durumları ortaya koymuştur. Özellikle büyü konusunda İslam dini yaptıranı ve bozduranı lanetlemiştir. Ancak medyumluk geçmişten günümüze gelen mesleklerden biri durumda olmaktadır.

Medyumluk tarihi, her ne kadar bilinmiyor olsa da insanlığın varlığı ile birlikte anılmaktadır. İlk başlarda büyücü ve benzeri isimler ile anılan medyumlar tarihin her döneminde farklı isimler ile anılmış ve insanların hizmetinde olmuşlardır. Özellikle ülkemiz sahte medyumlar bakımından zengin durumdadır. Üfürükçü olarak tabir edilen bu insanlar diğer medyumların ismini lekelemektedir. Bu tür insanlar işini en iyi yapan ve insanlara yardım eden medyum hocalarının da ismini lekelemektedir.

Medyum hocamız her konuda sizlere destek vermek için hazır durumdadır. Herhangi bir sıkıntı durumunda medyum hocamız ile irtibata geçerek ihtiyacınız olan her konuda destek alabilirsiniz. İsterseniz sevdiğinizi geri getirmek için isterseniz de üzerinizde büyü var olduğunu düşündüğünüz için, her tülü konuda medyum hocamız ile irtibata geçebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece hocamız ile iletişime geçmek. Geri kalan tüm işlemler hocamız tarafından yapılacak ve sizlere bilgi verilecektir.

Medyumlar Ne Yapar?

Büyü yaptırmak ve bozdurmak çok ciddi bir iş olmaktadır. Uzman ve ehil olmayan kişilerin bu tür davranışlar içerisine girmeleri geri dönüşü olmayan sıkıntıları ortaya çıkarabilir. Bu nedenle evde yapmaya veya ismi duyulmamış veya kötü anılan kişilerden uzak durulmalıdır. Çünkü geri dönüşü olmayan yanlışlar yapılabilmektedir.
Medyum büyü yapma konusunda ehil durumda olmalıdır. Medyumların genellikle en çok yaptıkları büyü çeşitleri şunlardır.

Domuz büyüsü
Papaz büyüsü
Sabun büyüsü
Yumurta büyüsü
Kilit büyüsü
Bağlama büyüsü
Kaşık büyüsü
Aşık etme büyüsü
Bağlama Büyüsü
Öldürme Büyüsü
Bu büyü türlerinin daha fazlasını alanında uzman medyumlar tarafından yapılabilmektedir
Alanında uzman hocamız bugüne kadar yaptığı işlerin referansı ile sizlere yardımcı olmaktadır. Sizler de ihtiyacınız olduğun anda medyum hocamız ile irtibata geçebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece iletişime geçmek ve istediğiniz konuyu medyum hocamıza bildirmek. Geri kalan tüm işlemler için medyum hocamız sizleri yönlendirecektir. Gerekli bilgileri eksiksiz bir şekilde medyum hocamıza bildirdikten sonra yapılacak işlemler hakkında medyum hocamız sizleri yönlendirecektir.

Etiketler

Bir Yorum

  1. dilek yılmaz dedi ki:

    arkadaşlar bir çok medyum tarafından dolandırıldım sevdiğim adamın bana geri gelmesi için çırpınıp duruyordum kimin kapısını çalsam kiminle çalışmaya başlasam her seferinde bir sorun bir sıkıntı çıkarak işlemlerim bir türlü sonuç vermedi.
    İnternet üzerinden araştırmalara başladım ve sonuç veren medyum diye araştırırken edis hocanın hakkında yapılan olumlu yorumlar sayesinde kendisiyle çalışma fırsatım oldu kendisi öyle cana yakın iyi bir insan ki her aradığımda ulaştım kendisine her aradığımda çalışma hakkında bilgi aldım edis hocamın bana yaptığı gideni geri getirme büyüsü sayesinde sevdiğim adamı bana 13 günde geri getirip bana bağladı. Bu yazımı inşallah yayınlarlar insanların mağdur olmasını istemiyorum artık herkes gerçek medyumla çalışıp verdiği paranın hakkını alsın bu yüzden herkese medyum edis hocamı tavsiye ediyorum 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı