garantili medyumlar

Süryani büyüsü etkileri nelerdir

Süryani Büyüsü Nedir?

Süryani büyüsü etkileri nelerdir sorusuna geçmeden önce bu büyü hakkında kısa bir bilgi vermek istiyorum. Allah’ın yasakladığı kara büyü çeşitlerinin içerisinde yer alan bu büyü çok geniş çaplı ve tarihi çok eski dönemlere dayanan bir büyü, yazılırken Süryanice yazılar da kullanıldığı için halk arasında Süryanice Büyüsü adını almıştır. Ayrıca bu büyüye “büyülerin büyüsü” de denilmektedir. Birçok kişi bu büyüyü aşk, sevgi ve birleştirmek için yaptığını söylese de bu büyü hiçbir açıklama kabul etmeksizin tamamıyla bir kara bir büyü olup kötü amaçlarla kullanılır.

Tahmin edilenin çok çok üstünde olumsuz sonuçlar doğuracağı bilinse de insanlar bu büyüyü yaptırmaktan maalesef ki geri kalmıyor. Bu büyü insan üzerinde oldukça etkilidir insanların irade dışı hareketler yapmasına neden olur. Bu hareketlerle de büyü yapılan kişiyi yanlış işler yapmaya sürükler. Bu büyü Müslüman olan olmayan her kişiye etki eder. İslam dininden önce de uygulanmakta olan bir büyü olup diğer yandan da bu konu Kur’an-ı Kerim’de ki ayetler ile sabittir. Bu konuda size verilecek olan en iyi destek ise medyumlar, insanlar için büyü yapmanın yanı sıra büyü bozma işinde de gerçekten yararlı uygulamalar yapmışlardır. Onun için bilindik, güvenilir bir medyumdan yardım almanız tavsiye edilir.

Süryani Büyüsü Nasıl Bozulur?

Süryani büyüsünü bozma işlemi ile büyünün bütün etkileri ortadan kalkabilmesi mümkün olup ardından kişinin alacağı kararlar, davranışları tamamı ile kendi hür iradesiyle alınan kararlardır. Şöyle bir şeyde var ki büyüyü yapan kişi tarafından büyünün bozulması daha sağlıklı ve kolay olur çünkü yapan kişi yaptığı işlem hakkında her detayı bildiği için bozması da ona göre daha kolay olur. İlk yapılacak olan başlangıç çalışması büyünün gerçekten kişinin üzerinde olup olmadığı teyit edilmelidir, yani bu büyü o kişiyle yapılmış mı onu öğrenmek lazım.
Büyü yapılan kişi artık farklı tavırlar takınıyor ve önceden sevdiği şeylerden artık nefret etmeye, sevdiği kişiler ile anlamsızca arasında soğukluk girmiş ise ve artık o kişiyle mutlu değilse sürekli aralarında boş yere sert rüzgarlar esiyorsa büyünün varlığı kabul edilir.

Büyünün bozulması için belirli net bir süre vermek biraz zordur. Bu konuda yardım alacağınız medyumların size verdiği süre tahmini bir süre olup büyüyü bozmak için de işinde uzmanlaşmış, yeteri kadar o iş hakkında deneyi yaşamış ve Süryanice diline de hakim olan çünkü büyünün içinde Süryanice dilinde olan kelime, dualar da yazıldığı için bozacak olan kişi de bu dili iyi bilmelidir. Ayrıca metafizik konusunda da bilgisi olan medyumlarla çalışmak daha çok faydalı ve pozitif sonucun olacağı bir cevap verecektir. Süryani büyüsünü bozmak oldukça güç isteyen çok zorlu bir iş olup öncesinde de bazı çalışmalar gerektirir. Bu büyüyü kesinlikle sıradan hoca ve medyumlar bozamaz aksi halde zararlı birtakım geri dönüşleri olabilir.

Hangi tür Süryani büyüsü olduğu tespit edilmeli ve ona göre bir yol izlenmeli. Kişiye özel vefk ve tılsımlar ile büyü bozulabilir. Bir başka yöntem gerçek medyumlardan yardım alınabilir ve bu dediğim genele baktığımızda daha çok tercih ve tavsiye edilir. Medyumlar tarafından kullanılacak olan dualar ve gönderilen enerjiler ile bu büyü bozulur.

Tabi ki daha birçok işlem gerektirir seanslarda yapacağınız bu işlemler sizi hem rahatlatacak hem de sorununuzu ortadan kaldıracak bir çalışma içinde olacağınızdan hiçbir şüpheniz olmasın. Süryani büyüsü bozulduktan sonra büyünün etkisi tamamen kişinin üzerinden kalkar ve kişi eski hayatına sanki olumsuz bir şeyler yaşamamış geri döner. Ayrıntılı bilgi için bir medyumdan yardım almanız sizin açınızdan daha yararlı ve güvenli olacaktır.

Etiketler

Bir Yorum

  1. süryani büyüsü yapan hocalar dedi ki:

    merhabalar bende süryani büyüsü çalışmasını tavsiyeler üzerine edis hocayla çalışarak sonuç aldım. Benim sorunum eşimle severek evlendik fakat evlendiğimiz günden beli kaynanam sürekli eşimle aramıza girmeye ve eşimle aramızı bozmaya çalışıyordu ilk başlarda bir şeyleri anlamadım ama sonra her şeyi öğrendim ki kaynanam eşime benden önce bir kız bulmuş evlenmesi için fakat eşim istemeyip benimle evlenmiş bu olanlardan sonra ise bizi ayırmak istediğini fark ettim. Aile arasında tatsızlık huzursuzluk olmasın diye bu işi sessiz sedasız halletmek istedim internet üzerinden medyumlardan sonuç alanlar diye araştırmalar yaptım ve bir çok yerde edis hocanın hakkında yapılan yorumlara rastladım ve kendisiyle görüştükten sonra işlem yaptırmaya başladım. Süryani büyüsü yaptı bana ve gerçekten de çok etkili oldu 15 gün gibi kısa bir sürede kaynanam bizle uğraşmaktan vazgeçti aksine artık beni gelinleri arasında çok seviyor. Süryani büyüsü yaptırmak isteyenlere medyum edis hocamı tavsiye ederim 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı