garantili medyumlar

Tavsiye edilen medyum

Tavsiye edilen medyum

Tavsiye edilen medyum
Tavsiye edilen medyum

İnsanlar medyumlar ile ilk defa çalışacakları zaman genellikle bu alan hakkında bilgileri olmadığı için seçimlerini tavsiye edilen medyumlardan yana kullanmaktadırlar. Birçok kişi bu mesleği herkesin yapamadığını bildikleri için medyum seçimlerin de kesinlikle tüm adımları en doğru şekilde atmak ve aynı zamanda her seferinde kendilerini emniyet altına almak istemektedirler. Son derece önemli ve aynı zamanda ciddi işlemlerin yapıldığı bu alanda yapılacak olan yanlış medyum seçimlerin de kimi zaman çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalınabildiği gibi kimi zaman ise insanların tüm emekleri boşa gidebilmektedir.

Bu sebeple uzmanlar kesinlikle tüm adımların çok dikkatli bir şekilde atılmasını ve her zaman için seçilen kişilerin geçmişlerini veya bugüne kadar yaptıkları işlemlerin de incelenmesini önermektedirler. Bunun sebebi ise bu kişilerin çok riskli işlemler yapmaları ve aynı zamanda kimi zaman sahte medyumların insanlardan çok ciddi maddi veya manevi talepler de bulunabilmeleridir. Dolayısı ile medyum seçmek sanıldığı kadar basit bir durum olmadığı gibi asla hata yapılmaması gereken bir konudur.

Özellikle kara büyüler veya benzeri riskli işlemler hakkında talepleri olan kişiler bu konuda çok daha dikkatli olmalı ve kesinlikle bilinçsiz bir şekilde adımlar atmamalıdırlar. Yüzlerce yıldan bu yana sürekli olarak insanlardan talepler alan bu kişiler de sahip oldukları bilgi ve deneyimler ile her zaman için kendilerinden yardım isteyen kişilere güven vermelidirler.

Bu konunun ne kadar önemli olduğunu anlamak isteyen kişiler kesinlikle geçmişte yaşanan sorunlar hakkında araştırma yapmalıdırlar. Bu sayede isteyen herkes tavsiye edilen medyumlardan biri ile çalışma şansı yakalayabildiği gibi aynı zamanda yaptırmak istedikleri tüm işlemlerde de mutlaka istedikleri sonuca ulaşabilmektedirler. En doğru adımları atmak isteyen kişiler mutlaka uzmanların yönlendirmeleri ile hareket etmelidirler.

Etiketler

9 Yorum

 1. Uzman medyumlar kimler dedi ki:

  herkesinde olduğu benimde bazı sorunlarım vardı ben de bu sorunlarım için çareyi medyum da aramaya karar verdim Daha önce sevdiğim kız için hocaların yanına gidip bakım yaptırdım fakat hiç bir faydası olmadı. Önce sizlere sorunumu anlatmak isterim uzun yıllardır sevdiğim kadın var benim uzun zamandır onun benimle evlenmesini benim yanımda olmasını istedim. Ondan başkasını gözüm görmedi bu zamana kadar fakat onun gözleri de bir bana kapalıydı. Benimle hiç bir şekilde konuşmuyor bana göz ucuyla bile bakmıyordu. Ben bu kıza bu duygularımdan bahsettim evlenmek istediğimi onu çok sevdiğimi söyledim ama o benimle sadece alay etti güldü dalga geçip gitti. Tabi ki ben böyle davranmasına asla alınmam aksine ona daha çok bağlanırım çünkü onu çok seviyordum. O bende dalga da geçse beni ciddiye bile almasa ben ondan vazgeçmem. Hiç vazgeçmeden sevdiğim kız için medyum aramaya devam ettim çok olumlu yorumlar okuduğum medyumu arayıp ondan yardım istedim bana yardım edebileceğini söyledi. Daha çalışmaya başlamadan önce benden 1.500 tl para istedi parayı hiç şüphesiz sonsuz güvenerek gönderdim. Parayı aldıktan sonra beni arayacağını söyledi fakat parayı gönderdikten sonra aradan 4 gün geçti hala aramadı en son ben aradım o zamanda benim için çok geçti. Parayı alıp beni engellemiş hiç bir şekilde ulaşamadım. Böyle kötü insanlar varken ben sevdiğim kızla nasıl kavuşacaktım hiç bir fikrim yoktu. Tam böyle medyum aramasından vazgeçecektim ki bir beyefendinin yaptığı yorum dikkatimi çekti. Onunda benimkine benzer bir sorundan dolayı medyum Edis hocaya çalışma yaptırıp çok olumlu sonuçlar almış bende son kez şansımı Edis hocadan yana kullanmak istedim ve telefon numarasından aradım Edis hocamı. Edis hocayla konuştuk ve bana ne tür bir çalışma yaptırmak istediğimi sordu bende ona sevdiğim kız ile kavuşabilmek için bir çalışma yaptırmak istiyorum dedim. Edis hocamda çalışmaya başladı. Daha çalışma bitmemişti ama ben inanıyordum Edis hocanın beni sevdiğim kıza kavuşturacağından adım gibi emindim çünkü Edis hocamdan o güveni aldım. Çalışma bittikten sonra benimle konuşmaya bile tahammülü olmayan sevdiğim kızla birlikte çok mutluyuz. Ben onun için düşmanı gibiydim benim yüzüme bakmazdı ama Edis hocamın yapmış olduğu etkili çalışma sayesinde mutlu bir çift olduk. Edis hocam iyi ki size rastladım iyi ki varsınız. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

 2. Özcan dedi ki:

  Süryani büyüsü yapabilen uzman bir medyuma ihtiyacım var. Daha önceleri çalıştığım medyum tarafından dolandırıldım. Tekrar dolandırılmak istemiyorum.

  1. Gönül sever - Süryani büyüsü yaptıranlar dedi ki:

   Süryani büyüsü yaptırmak istiyorsan medyum edis hocayla görüşüp çalışmanı tavsiye ederim. Süryani büyüsü konusunda uzman ve güvenilir medyum kendisi. Süryani büyüsü için bende medyum edis hocayla işlemler yaptırdım gerçekten de çok güzel sonuçlar aldım herkese tavsiye ederim.

 3. Selma Etkili Süryani Büyüsü dedi ki:

  adım Selma yaşım 28 benim evlenmek istediğim fakat bir türlü ikna edemediğim bir erkek arkadaşım var. Bir türlü ikna edemiyordum. Ne yaptıysam ettiysem olmuyor ikna her seferinde sürekli olarak bir bahane bulup gidiyor kendisi. Bende en son çareyi Medyum hoca araştırmakla bulmaya karar verdim. Aradan 6 gün geçti Ermeni Medyum Reha hocayı buldum. Reha hocadan erkek arkadaşım için İkna etmesi için etkili bir Süryani büyüsü çalışması yapmasını rica ettim. Erkek arkadaşımla evlenmek istiyordum yaklaşık olarak 4 senedir konuşuyorduk. Reha hocada tamam bilgileri gönder bana ben çalışmaya başlayayım. Aradan 13 gün geçecek ondan sonra erkek arkadaşın ikna olmuş olur dedi. Bende tamam hocam dedim. 13 gün sonra erkek arkadaşım bana evlenme teklifinde bulundu. İlk başlarda şaşırsam da kabul etmiştim. 4 senedir bu anı bekliyordum. 0538 714 2065

 4. Bağlama büyüsü sonuç veren medyum dedi ki:

  Öncelikle selam arkadaşlar ben Ayhan buradan tavsiye ettiğiniz medyum baransel hoca ile çalıştım ve gerçekten sonuç aldım. Eşim benden ayrılmak istiyordu, kendisine karşı ilgisiz olduğumu hediyeler almadığımı söyleyip bahaneler üretip ayrılmak istiyordu. Ben ise karımı çok seviyordum, bir dediğini iki etmedim diyebilirim, ama o bana karşı hep bir adım geride duruyordu. Ne yapar eder onu kendime aşık edebilirim diye düşünüyordum. Bu esnada iyi bir medyum hocası araştırmaya karar verdim. 2 gün sonra Medyum baransel hocanın bahsedildiği sayfayla karşılaştım. Sayfadaki yorumları okudum dikkatimi çekti bende arkadaşların tavsiyeleri üzerine çalışmaya karar verdim. Medyum baransel hocadan eşim için bağlama büyüsü yapmasını söyledim. Eşimin bilgilerini gönderdim, baransel hoca da 14 gün sonrasında eşin sana karşı farklı olacak bu durumdan habersizmiş gibi davran dedi. Tamam hocam öyle yaparım dedim. 14 gün sonra eşim bana bağlı biri olarak devam etti hayatına. Her şeyi Medyum baransel hocaya borçluyum.

 5. Soğutma büyüsü yapan en iyi medyum dedi ki:

  Ayırma büyüsü ve soğutma büyüsü sayesinde nefret ettiğim kocamdan ayrıldım. Arkadaşlar son zamanlarda çocuğumun rızkını dışarıda yiyor eve ekmek dahi almıyor. Sürekli olarak beni çalıştırıyor benim paraları harcıyordu. Bu sorunun karşısında ne yapacağımı bilmiyordum. En son komşumun yardımı sayesinde medyum dilha hocadan bir yardım almaya karar verdim. Benim maddi durumum olmadığından komşum ödeyecek ben bu sonraki zamanlarda komşuma ödeyecektim geri. dilha hocadan kocamın benden soğuması ve ayrılmasını sağlamasını söyledim. 14 gün sonrasında kocam benden soğudu ve ayrılmak üzere bir mahkemeye gitmeye karar verdik. Allah razı olsun dilha hoca sayesinde hem kendim hem de ailemi kurtardım. 0552 791 4566

 6. Etkili aşk büyüsü nasıl yapılır dedi ki:

  Etkili aşk büyüsü yaptırdım. Edis hocanın marifetini çok oldu duyalı bir çalışma yapmak için bir zaman bekliyordum. O zaman geldiğinde bende etkili aşk büyüsü çalışması yaptıracaktım. Erkek arkadaşımla aram iyiydi her zaman mutlu mesut devam ediyorduk. Bir kızın yüzünden tartışmaya başladık son zamanlarda beni görmezden gelmeye başladı. O kızdan dolayı sürekli kavga ediyor tartışıyorduk. En son dayanamadım Edis hocadan erkek arkadaşım için etkili aşk büyüsü yapmasını istedim. 13 gün sonra erkek arkadaşım bana adeta deli divane aşık olmuş ve kapımdan dahi ayrılmıyordu.

 7. Geri getirme büyüsü atlas hoca dedi ki:

  Bende sizler gibi atlas hocayla eşimi geri getirme büyüsü çalışması yaptım ve bu çalışmamın ardından eşim 2 hafta sonra evine döndü. Şimdi ben biraz içtiğim zaman kötü davranıyorum ama elimde değil. Bu alışkanlıklarım eşim her seferinde uyarsa da beni ben hala aynıyım. Baktı böyle olmuyor evi terk etti. Bende bu terk etmelerini yediremedim sürekli arayıp eve çağırdım hatta bazen kavga etmeye başladık. Telefon üzerinden birbirimize ağır sözler söylemeye başladık. En son ben dayanamadım medyum araştırmaya başladım. Medyum atlas hocadan yardım almaya karar verdim. Hocam benden ötürü eşim evden gitti ama bende hatalıyım kendisini arayıp bir daha yapmam ne olur gel desem de gelmedi. Atlas hocada ben hallederim 12 gün sonunda eşin sana geri gelir dedi. Tamam hocam bekliyorum dedim. 12 gün sonra eşim evine geldi ve özür diledim bir daha yapmayacağımı söyledim. Kendisinden beni affetmesini söyledim. Oda beni affetti ve tekrardan mutlu mesut birlikteliğimize devam etmeye başladık. 0536 014 8431

 8. Hayriye dedi ki:

  Öncelikle benimde başıma gelmeyene kadar bende medyum nedir necidir bilmem etmem. Bu olay başıma gelince bende çok şaşırdım. İlk defa başıma gelen bir olaydı. Evimizdeki huzurumuz kaçtı ve birbirimize karşı kötü davranmaya başladık. Bunca senelik aileyiz böyle bir gün hiç yaşamadık. Şu son 1 aydır her şeyi yaşar olduk. Kavgalar gürültüler tartışmalar bağırmalar derken artık dozu iyice artmış bir vaziyetteydi. Bunu gören komşularım dahi şaşırıyordu. Bende bir medyum- araştırmaya başladım. Bir kaç gün sonra medyum atlas hocadan eşime ve bana bakmasını bizim üzerimizde bir büyü olduğunu ve bunu bozmasını söyledim. Atlas hocada 12 gün içinde bunu kaldıracağını ve tekrardan normale döneceğini söyledi. 12 gün sonra hayatımıza kaldığımız yerden devam etmeye başladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı