garantili medyumlar

Terk edeni geri getirme büyüsü nasıl yapılır

Terk Edeni Geri Getirme Büyüsü

Terk edeni geri getirme büyüsü, eş, sevgili, kardeş, akraba ve arkadaşı geri döndürmek için, ayrılan karı koca ve sevgilileri barıştırmak ve geri getirme için yapılan büyü çeşididir. Genellikle kişiler için yapılır, nadir durumlarda da olsa kaybolan bir eşyayı geri getirmek için de yapılır.

Terk Edeni Geri Getirme Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Giden Eşi Geri Döndürme Büyüsü
Eşi herhangi bir sebepten ötürü gitmiş olanları geri getirmek için yapılır. Ailesiyle ilgilenmeyen gözü dışarda ya da ilgisi başka bir kadına kaymış olan erkeleri evine bağlamak gibi etkileri vardır.

Ayrılan Sevgiliyi Geri Döndürme Büyüsü
Sürekli tartışan bir ayrılıp bir barışan kişiler birbirlerini sevmelerine rağmen ufacık şeyler için tartışıp ayrılırlar. Eğer bu durum bir büyünün etkisiyle oluşuyorsa o büyü bozulur ve sevgilileri birleştiren geri döndürme büyüsü yapılır.

Akraba Kardeş ve Arkadaşı Geri Döndürme Büyüsü
Bozulan akraba kardeşlik ve arkadaşlık ilişkilerinin düzeltilmesi için yapılır. Çeşitli nedenlerle kardeşlerin, akraba ve arkadaşların birbiriyle arası bozulur. Giden, uzaklaşan ya da uzak şehirlere gitmeyi planlayan kişileri geri döndürmek ve fikirlerinin değişmesini sağlamak için yapılır.

Kaybolan Eşyayı Geri Getirme Büyüsü
Hiç umulmayan bir eşya umulmadık bir yerde kaybolur, unutulur, düşürülür ya da çalınır. Bu tip büyüler kaybolan eşyanın yerini tespit ederek ulaşmak şeklinde yapıldığı gibi tanımadık kişilerin aracılık etmesiyle eşyanın geri gelmesi şeklinde de görülmektedir.

Geri Döndürme Büyüsü Etkileri
Kuranı Kerim’de ruh 3 sınıfa ayrılır.
Huzur içindeki ruh
Kötülüğe teşvik eden ruh
Suçlayıcı ruh
Burada çeşitli ruhlardan faydalanarak büyüsel işlemler baki kılınmaktadır. Etkileri çok kısa sürede gözle görünür biçimde gerçekleşir.

Terk Edeni Geri Getirme Kaç Günde Etki Eder?

Bu büyünün etki süresi kişiden kişiye değişmektedir. Her durum kendi dinamikleri içinde değerlendirildiği için 21 gün ile 41 gün arası etkisini göstermeye başlar. Tam olarak etki etmesi 3 ay süreyi bulmaktadır.

Medyum, geri döndürme büyüsünü ilimlerine uygun işlemler yapar. Bir elin 5 parmağı, 5’li vekfler yararlanılarak bu büyü yapılır. Muhammet, Ali, Fatma, Hasan, Hüseyin beşlisi ve beşgen objelere yansıtılması söz konusudur. Lahut, Ceberut, Nasut, Misal ve Melekut beşlisi ise ileri düzeyler için kullanılır. Geri döndürme büyüsü çok farklı şekillerde uygulanmaktadır. Bunun nedeni her kişinin hikayesi farklıdır ne kadar zaman birlikte oldular ne zaman ayrıldılar ve ayrılık nedenleri gibi faktörler değerlendirilerek büyü çeşidine medyum karar verir. Suyun aslına geri dönme özelliği olduğu için bazı büyülerde su beşgen ve çeşitli objeler kullanılır. Aynı şekilde yuvaya dönüşü simgeleyen toprak çeşitli alanlarda kullanılır. Medyum en etkili yönteme karar verip uygular.

Kimler Büyü Yapabilir?
Amatör Büyü Uygulayıcıları
Uzman Büyü Uygulayıcıları ve medyumlar

Amatör büyü uygulayıcılar bilgi birikimi olmadan özel bir büyüsel eğitim ya da tecrübesi olmadan bu işi yapan günlük hayatta sıkça rastlanan kişilerdir. Bu kişilerin büyüleri tutmaz ve tercih edilmemelidir.
Uzman büyü uygulayıcıları ve medyumlar bu işin ilmini ve bilimine uygun hareket eden doğaüstü güçleri belli yöntemlerle kullanarak olayları ve insanları yönlendirme yeteneklerini geliştirmiş kişilerdir. Herhangi bir iş için vakit ve nakit kaybı yaşamamak için uzman büyü uygulayıcısı olan medyumlara başvurulmalıdır.
Terk Edeni Geri Getirme büyüsü çeşitleri, amaçları, etkileri bu makalede özetlenmiştir, geri döndürme büyüsü en sık yapılan büyü çeşididir ve uzmanlık bilgisi gerektirir.

Etiketler

Bir Yorum

  1. terk eden sevgiliyi geri getirme büyüsü dedi ki:

    terk edeni geri getirme büyüsü yaptırmak için bende medyum edis hocayla çalışmaya karar verdim yaklaşık 2 senelik beraberliğim olan erkek arkadaşımla her şey güzel giderken bir gün benden soğuduğunu ve artık bu ilişkinin olmayacağını daha fazla yürütemeyeceğini söyleyerek beni engelledi bu olanlar karşısında çaresiz kaldım her ne kadar kapısına gitsem de beni affetmeyince bende terk edeni geri getirme büyüsü yaptırmaya karar verdim bu konuda da edis hocadan yardım almak için kendisiyle çalışma yaptırdım terk edeni geri getirme büyüsü yaptı bana 14 gün boyunca bir netice olmadı fakat çalışma bittikten sonra erkek arkadaşım aramaya sormaya başladı bir sabah ansızın kapıma gelmiş benimle konuşmak için oturduk konuştuk her şeyi ve sonra kendisini affettim aradan 1 ay geçti hemen hemen her şey istediğim gibiydi Edis hocamın ellerine sağlık diyorum. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı