garantili medyumlar

Voodoo büyüsü nasıl yapılır

Voodoo Büyüsü Kaç Günde Sonuç Verir

Bilinen en riskli ve en önemli büyü işlemlerinden biri olan voodoo büyüsü nasıl yapılır işlemleri özellikle afrika ülkelerin de en çok yapılan işlemlerden biridir. Bu işlemler de amaç insanların çok ciddi sorunlar yaşamalarını sağlamak ve aynı zamanda kendilerine çok ciddi zararlar vermektir. Günümüzde de birçok kişi bu işlemler için medyumların kapılarını çalmalarına rağmen çok gerek olmadıkça bu işlemlerin yapılmaması önerilmektedir. Hem çok zor hem de çok riskli olmaları sebebi ile medyumlar bu işlemler hakkında gelen talepler de insanları uyarıp ortaya çıkacak sonuçlar hakkında bilgiler vermektedirler.

Bu işlemler özellikle kan dökülerek yapılan veya insanları temsil eden nesneler kullanılan işlemlerdir. Bu nesnelerin üzerine insanların isimleri ile birlikte aynı zamanda özel tılsımlı sözler de okunmalıdır. Bu sayede kısa zaman içinde istenen sonuçlar ortaya çıkar ve insanların üzerinde istenen etkiler ortaya çıkabilir. Birçok medyum bu işlemleri yaparken çok zorlanmakta ve kendilerinin de çok ciddi bir şekilde risk altına girdiklerini bilmektedirler. Bugüne kadar yapılmış olan voodoo büyülerine bakıldığı zaman bu işlemlerin neden bu kadar az yapıldığını anlamak mümkün olabilmektedir. Yapılan işlemler de insanları temsil eden nesnelere batırılan nesneler veya okunan özel sözler ile etki altına girmeleri sağlanabilir. Ancak etkileri çok güçlü olacağı için çok dikkatli olmak ve voodoo büyüsü nasıl yapılır sorusuna yanıt bulmadan asla harekete geçmemek gerekmektedir.

Etiketler

Bir Yorum

  1. Sercan kaya dedi ki:

    3 yıldır sevgili olduğum fakat farklı şehirlerde olduğumuz için bir birimizi kolay kolay göremiyorduk sevdiğim kızla evlilik hayalleri kuruyorduk ben gece gündüz çalışıyordum kenara para biriktirmek için sevdiğim kızda istemeye gelmemi dört gözle bekliyordu fakat ailesi akraba evliliği istiyordu kızlarını yabancıya vermek istemiyordu sevdiğim kızı dayısının oğluyla evlendirmeye karar vermişler ilk başta duyunca çıldırdım sevdiğim kızın kalbini kırdım ama elimde değildi. Sevdiğim kıza benimle kaçması için yalvardım ama ailesinin yüzünü yere baktırmam dedi son çare olarak büyüye başvurdum voodoo büyüsü için medyum edis hocayla çalışmaya başladım sevdiğim kızın ailesine ikna etme çalışması yaptırdım sonra da sevdiğim kıza bağlama çalışması yaptırdım 15 gün sürdü bu çalışma ve bu çalışmanın bitmesiyle kızlarını vermekten vazgeçtiler ailemi aldım kızı istemeye gittim edis hocama da bilgi verdim istemeye gidiyoruz diye sonunda gittik kızı aldık çok şükür edis hocama çok teşekkür ederim bana dünyaları verdi. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı